Siegefall Oyunu, Mobil Platformlardaki Yerini Aldı

siegefall oyun

Hızla gelişen teknolojiyle beraber akıllı telefonlar aracılığıyla hayatımızda yer edinen çeşitli uygulamalar ve oyunlar günlük hayatımızda belli bir yer edinmeye başlamış durumda. Oyun dünyasının önde gelen firmalarından biri olan ve İOS, Android ve Windows Phone platformları için geliştirdiği oyunlarla adından söz ettirmeyi başaran Gameloft firması, yeni geliştirmiş olduğu strateji tabanlı olan oyunu Siegefall’u oyunseverlerin beğenisine sundu.

 

Oyunda MMORPG öğeleri bulunurken Siegefall, kendi ordunuzu ve üssünüzü kurup rakiplerinizle mücadele etme üzerine tasarlanmış bir oyun olarak dikkat çekiyor.Sunmuş olduğu görseller, grafik tasarımı ve oynanış şekliyle mobil platformda meraklılarının uzun süre elinden düşürmeyeceği oyunlar arasına girmesi beklenen Siegefall’da, hem yapıcı, hem strateji uzmanı hem yok edici olarak rol alacağınız oyunda kale kapılarını kırmaya çalışacaksınız.

anroid oyunlar siegefall

Siegefall İle Düşmanlarını Kuşat 

– Haydutlar, troller ve güçlü şövalyelerden oluşan ordular kurarak krallığınızı güçlendirin.

– Ordunu savaşa sevk ederek seçtiğin savaş kahramanını direkt olarak kontrol ederek düşmanın zayıf noktalarından faydalanmaya çalışın.

Daha Fazlası


1 11

– Stratejik olarak kendini güçlendirmek için sihirli kartlarda uzmanlaşın : Bu sayede düşmanları dondur, yıkıcı kayalar fırlat ve ejderleri çağırarak üstün güçlere sahip olun.

 

Krallığını Büyüterek En Güçlü Olmaya Çalış

– Ekonomik olarak güçlü olmak için maden, bıçkı evi ve çiftlik gibi çeşitli yapılar inşa edin.

– Stratejik konumlara yerleştireceğiniz savunma kuleleri, patlayıcılar, tuzaklar, barikatlar ve duvarlarla dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı kendini koruma altına almaya çalış.

– Dünyanın her bölgesinden oyuncularla savaşma şansına sahip olacağın oyunla kendine kaynak yaratmak için kaleleri kuşatın.

 

Oyunu indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri