Kağıt Oyunu Meraklılarına Live Hold’em Pro

live holdem pro

Oyun sektörünün son dönemlerde mobil cihazlara kaymasından sonra oyun geliştirici firmalar, kendilerini her geçen gün geliştirerek yeni sürümlerini piyasaya sunmaya devam ediyor. Android işletim sistemli telefonlar ve tabletler için geliştirilen ve ücretsiz olan Live Hold’em Pro ile, istediğiniz zaman poker oynayabilecek ve bu alandaki yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. 

 

Texas Holdem Poker olarak geçen bu oyunu oynayacağınız oyunun dizaynı, oynanış şekli ve genel olarak görünümü son derece başarılı. Oldukça şık tasarlanmış masaları sayesinde oyundan sıkılmanızı engellemek isteyen oyun geliştiricileri, farklı masalardaki çip miktarlarına göre oturup uzun süreli oynama şansını da kullanıcılarına sunuyor.

 

Daha Fazlası


1 11

Oyunda online olarak olarak bulunan diğer oyuncular ile bir yandan oyun oynarken bir yandan da mesajlaşma imkanı da sunan oyun, düzenli oynayabileceğiniz arkadaşlar edinmenize de yardımcı oluyor. Bir çok oyuncunun hiç sevmediği yanlardan biri de oynarken uzun süreli beklemeler. Live Hold’em Pro ile birlikte hızlı masalara oturarak zaman kaybetmeden oyun oynama şansına sahip oluyorsunuz.

poker oyunu android

Her gün düzenli olarak oyunculara verilen çipler sayesinde ne zaman isterseniz oynama şansı sunan oyunda günlük bonus dışında diğer etkinliklerle de oyunculara çip dağıtımı yapılıyor.Kendi kategorisinde en üst sıralarda bulunan Live Hold’em Pro, toplamda 25 milyon kullanıcıya hitap ediyor.Böylelikle oyuna ne zaman girseniz masa buluyorsunuz.Eğer kart oyunlarına meraklı biri iseniz Live Hold’em Pro’yu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

 

Oyunu indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri