Felipe Melo, Kendi Adını Taşıyan Oyunuyla Play Store’da

felipe melo z android oyun

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde akıllı telefonlar insanlar için vazgeçilmez bir araç olma yolunda ilerlemeye devam ederken beraberinde kullanıcılarına sunduğu uygulamalar sayesinde hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Farklı kategorilerde geliştirilen uygulamalar uygulama mağazalarından ücretli ya da ücretsiz olarak cihazlara yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Boş zamanlarını değerlendirmek için oyun oynamayı tercih eden kullanıcılar için farklı kategorilerde yüzlerce oyun bulunuyor ve her geçen gün yeni oyunlar yüklenmeye devam ediyor. Ülkemizin önemli futbol takımlarından olan ve geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray‘ın Brezilyalı ‘Pitbull’ lakaplı orta saha oyuncusu Felipe Melo’nun oyunu olan Felipe Melo Z, Google Play Store’daki yerini alarak oyun dünyasına girmiş oldu. 

 

Daha Fazlası


1 11

Geçtiğimiz dönemlerde David Beckham Soccer ve Ronaldo V Football oyunlarını PlayStation platformlarında görme şansını yakalamıştık. Günümüz oyun sektöründe önemli bir yere sahip olmaya başlayan mobil oyunlara yönelmeye başlayan futbolcular ise bu oyun uygulamalarını App Store ve Google Play Store’da yayınlamaya başladı.

felipe melo oyun

Hızla yayılmaya devam eden oyun sektörüne son olarak Galatasaray’lı Felipe Melo da dahil oldu. Felipe Melo Z futbol oyunu değil. Oyunda kule savunma türünde bir içerik karşımıza çıkıyor. İlk izleniminde Plants vs. Zombies’e benzerliğiyle dikkat çeken oyunda Felipe Melo’nun değişik gol sevinçlerine de yer verilmiş. Oyunda seviye atladıkça bu gol sevinçleriyle karşılaşma şansını yakalıyorsunuz. Keyifli bir oyuna benzeyen Felipe Melo Z, özellikle Galatasaray’lı taraftarların ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri