BestMe Selfie Camera İle Selfie Çılgınlığında Yeni Dönem

BestMe Selfie Camera

Akıllı telefonlar için önemli bir yere sahip uygulamalar ücretli ya da ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirilip akıllı telefonlara yüklenerek kullanılabiliyor. Bu uygulamalardan biri olan ve Play Store‘da ücretsiz olarak indirilebilen BestMe Selfie Camera, Android işletim sistemli telefon ya da tabletinizden selfie resimler çekmek için denenebilecek bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

 

Özçekim için oldukça ideal olan bu uygulama, içeriğindeki birçok özellik ve araç ile kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.Uygulamayı kullanarak selfie resim çekmek istediğinizde 100’den fazla gerçek zamanlı fotoğraf filtresi karşınıza çıkıyor ve en önemlisi bu filtreleri uygulamak için fotoğraf çekmenize gerek kalmadan çekim öncesi nasıl bir sonuç çıkacağını size gösteriyor ve böylelikle pozunuzu ona göre ayarlamanıza yardımcı olan BestMe Selfie Camera oldukça başarılı işler çıkarıyor.

selfie camera

Daha Fazlası


1 20

 

 

 

Filtre ve efektlerin haricinde kolaj imkanını da kullanıcılarla buluşturan uygulama, bununla birlikte Instagram‘da paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınıza kırpma işlemini uygulamadan onları kare haline getirme özelliğine de sahip. Kısacası BestMe Selfie Camera ile birden fazla uygulamanın yaptığı işlevleri tek uygulamayla yapma imkanını size sunmuş oluyor.

 

Uygulama içerisinde çekim yaptıktan sonra onları sosyal medyada paylaşmanıza yardımcı olan yönlendirmeler ve seçenekler de mevcut. Hatırlatmakta fayda var, bu tür online özellikleri kullanmak için internetinizin açık olması gerektiğini unutmayın. Telefonunuzdaki tuşlardan da yararlanma imkanı sunan ve el hareketlerinizi algılayarak bazı işlevleri de yerine getirebilen bu uygulama, selfie meraklıları için göz atmaları gereken bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri