UpSoundDown İle Telefonunuzun Ses Kalitesini Artırın

upsoundtown uygulama

Günümüzde olmazsa olmazların başında gelen akıllı telefonlar artık her yaşta insana hitap eder oldu. Farklı modeller farklı işletim sistemi derken hepsinde ortak nokta olarak cihazların akıllı olmasını söyleyebiliriz. Android işletim sistemli telefonlarda ses seviyesini ayarlamak oldukça basit. Her farklı modelde ses seviyelerini arttırmak ve azaltmak için tuşlar yardımıyla gerçekleştiriyoruz. Bunlar dışında ses seviyesini kolayca ayarlamak için Play Store’dan indirebileceğiniz farklı uygulamalar ile ses kalitesini arttırabilirsiniz. Bu uygulamalardan biri olan UpSoundDown ile ses kalitesini artırmak oldukça basit. Bu uygulama telefonunuzun ses kalitesini belirli jestlerle kontrol etme imkanı da sunuyor.

UpSoundDown’u kullanmak için öncelikle Google Play Store’dan indirin ve telefonunuza yükleyin. Ana ekranda bulunan hoparlör ses düzeyini yönetmek için kullanılabilen ‘Mode Selection’ butonuna tıklayarak işleme başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 20

Uygulamada 3 farklı jest bulunuyor. Bunlardan birincisi olan oryantasyon modu ile telefonla görüşme yaptığınız esnada telefonunuzu masaya bıraktığınızda otomatik olarak hoparlör devreye giriyor. İkinci olarak işlev gören yakınlık modunda ise cihazınız uzaklaştığında ve son olarak sallama modunda cihazı salladığınızda hoparlör otomatik olarak devreye giriyor.

Bu özelliklerden kullanmak istediğinizi seçtikten sonra uygulamanın ana ekranına gidin ve kullanıcı arayüzünde alt tarafa doğru sürükleyin. Buradan Sensitvy özelliğini seçtikten sonra özelliğin hassaslık derecesini ayarlayabilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra uygulamanın yüklenme ekranı karşınıza çıkacak. Buradan mevcut durumu ‘On’ yaptığınızda seçmiş olduğunuz jest aktif konuma gelecektir. Uygulamayı kapatmak istediğinizde ‘Off’ butonuna tıklayarak dilediğiniz şekilde ayarlama imkanına sahip oluyorsunuz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri