Sonsuz Koşu Meraklılarına Özel Bir Oyun: Sonic Runners

sonic runners

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da artarken beraberinde getirdiği kolaylıklar ve uygulamalar sayesinde de gerek işlerimizi halletmede gerekse boş vakitlerimizi değerlendirmede önemli bir rol üstleniyor. Akıllı telefonlarda sıklıkla kullanılan oyun uygulamaları ücretli ya da ücretsiz olarak Play Store mağazalarından cihazlara yüklenebiliyor. Mobil oyun sektöründe etkisini her geçen gün daha da hissettiren Sega, yeni çıkarmış olduğu Sonic adlı oyunuyla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Şirketin yıllarca maskotu olan Sonic’in sonsuz koşu oyunuyla mobil oyun severlerle buluşmaya hazırlanan firma, Sonic Runners adı verilen oyunda kötü adam Dr. Eggman’e karşı Sonic, Tails ve Knuckles karakterlerinden birini seçerek birbirinden zorlu parkurlarda reflekslerinizi ön plana çıkaran bir oyun mantığıyla geliyor. 2 boyutlu geliştirilen oyun, meraklıları için denemeye değer diye düşünüyoruz.

Daha Fazlası


1 11

Oyunun mantığı ve oynanışı oldukça basit. Oyunda ilerlerken karşınıza çıkacak olan halkaları ve haritada gösterilen kristalleri toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Oyunda ilerledikçe seviye atlayacak ve karakterinizi daha da güçlendirebilme şansına sahip olacaksınız. Sonsuz koşu oyunu meraklıları için dünyanın en popüler platform oyunu serilerinden biri olan Sonic The Hedgehog bölümlerinden esintiler hissedebileceğiniz bir dünya sizleri bekliyor olacak.

Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları için geliştirilen Sonic Runners, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanarak daha hızlı mesafe katetmeniz mümkün hale getirilmiş.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri