Son Günlerin En Popüler Uygulaması Kiwi Nedir?

kiwi uygulamasi

Akıllı telefon üreticileri her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam ederken bu telefonlar için geliştirilen uygulamalar da bu gelişmeleri yakından takip ederek kendilerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Son dönemlerde gerek sosyal medyada gerek android dünyasında gerek İOS platformunda adını sıklıkla duymaya başladığımız Kiwi uygulaması bir anda en çok konuşulan program olmayı başardı. Soru sorma programı olarak geliştirilen uygulama sayesinde istediğiniz kişilere sorular sorarak cevap alma şansını yakalıyorsunuz.Soru sorma programı olarak bir döneme damga vuran ve popülerliğini korumaya devam eden Ask.fm’e benzeyen Kiwi uygulamasını kullanmak için öncelikle kullanıcılarına hesap açarak ya da kimlik bilgisine gerek duyulmadan soru sorma fırsatını kullanıcılarına sunuyor.

Daha Fazlası


1 6

kiwi mobil uygulamalar

Son günlerde Facebook aracılığıyla kullanıcılara bildirim olarak giden Kiwi’yi oyun isteği olarak algılamamak gerek.Kiwi tıpkı ask.fm gibi soru uygulaması ve uygulamanın şüphesiz en güzel tarafı kimliğiniz belli olmadan istediğiniz kişilere istediğiniz soruları sorma imkanını sunuyor.

 Kiwi uygulaması, özellikle Facebook aracılığıyla kısa süre içinde çok geniş kitlelere yayılacak gibi duruyor. Bakalım bu uygulama kısa sürede popüler olup daha sonra piyasadan silinen uygulamarın kaderini paylaşacak mı? Özellikle genç kesimin ve öğrencilerin yoğunlukla kullanmaya başladığı Kiwi, Android ve İOS işletim sistemli cihazlar için oldukça şık bir tasarıma sahip ve kullanması da son derece basit.Facebook aracılığıyla size sorulan soruları cevaplayabilir ya da siz de başkalarına sorular sorabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri