Özelleştirilebilir Müzik Programı Pixel Player, Play Store’daki Yerini Aldı

muzik uygulamasi android

Hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar geliştirilen yeni özellikleri ve piyasaya sunulan uygulamaları ile kullanıcılarının beğenisine sunulmaya devam ediyor. Akıllı telefonlar için Play Store‘larda birçok kategoride binlerce uygulama var iken bunların çoğu adını bile duyuramadan kaybolup gidiyor. Başarılı olanlar ise çok kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaşabiliyor. Son dönemlerde adını yavaştan duyurmaya başlayan Android uyumlu müzik oynatma programı Pixel Player basit kullanımı ve özelleştirilebilen özellikleriyle dikkat çekiyor. Estetik olarak değerlendirildiğinde temiz ve fonksiyonel bir arayüze sahip olan program sıradan bir müzik oynatıcı programına göre oldukça başarılı. Oynatma listelerinin oluşturulabildiği ve o an dinlenen sanatçının diğer şarkılarına rahatlıkla ulaşılabildiği bu programda müzikler, zil sesi olarak ayarlanabildiği gibi farklı ekolayzır seçenekleri de sunuyor.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra görünümünü değiştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri size anlatıyor. Üst çubuğu ve alt bölümdeki renkleri değiştirme, ekran oynatıcısının yönetimi, arka planda yürütme, belli uzunluğa sahip müzikleri filtreleme gibi özellikleri beraberinde getiriyor.

Daha Fazlası


1 20

pixel player

Pixel Player, cihazınızda bulunan müzikleri bulmanıza yardımcı olurken yeni dosyalar eklediğinizde de veritabanını güncelleme imkanı sunuyor. Dilerseniz müzikleri sanatçı, albüm, şarkılar gibi kategorilerde çalabilirsiniz. Sekmeler arası geçiş yapmak istediğinizde kaydırma yapmanız yeterli olurken, müzik çalmak istediğinizde müziğin adına dokunmanız yeterli. Ayrıca bildirim çubuğuna yerleştirilen mini oynatıcı arayüzü de dikkat çekici bir yenilik olarak ilgimizi çekti.

Uygulamada bulunan ekolayzır ayarlarını ister manuel olarak kendiniz ayarlayın, isterseniz seçeneklerden birini seçin o artık sizin tercihinize kalmış. Şimdilik Beta aşamasında olan bu uygulama, piyasadaki birçok müzik oynatma programından daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri