My Budget Book İle Paranızın Hesabını Kayıt Altına Alın

my budget book android

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte geliştirilen yeni uygulamalar, kullanıcılara birçok konuda yardımcı olmaya devam ederken bugünkü yazımızda bahsedeceğimiz My Budget Book, maaşınızı aldıktan sonra hesap yapmanıza yardımcı olacak bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Bu uygulama ile birlikte Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları gelir ve giderlerini ayrıntılı bir şekilde takip ederek not alabilme imkanına sahip oluyor.

Daha Fazlası


1 20

Google Play Store’da finans uygulaması kategorisinde birçok ücretsiz uygulama bulunmasına rağmen My Budget Book sunmuş olduğu gelişmiş özellikler, grafiksel tasarımlar ve basit kullanımından dolayı ücretli olarak indirebiliyor. Eğer maaş planlamanızı ciddi ve uzun vadeli olarak yapmayı düşünüyorsanız bu uygulama tam size göre. Eğer ilk defa kullanacaksanız ve basit bir uygulamayla başlamak istiyorsanız Play Store’dan ücretsiz uygulamaları da deneyebilirsiniz.

Gelir ve giderinizi hesaplayarak paranızın yönetimini yapma imkanı sunan uygulama özellikle sunduğu görsel ve grafikleri ile ön plana çıkıyor. Offline kullanma imkanı da sunan My Budget Book materyal tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Aylık sabit harcamalarınızı kategorilere ayırma fırsatı da sunan My Budget Book, nereye ne kadar para harcadığınızı hesaplamada size yardımcı oluyor. Bunların dışında ödeme yapacağınız tarihler geldiğinde sizi bildirim ile uyaran bu uygulamada daha birçok özellik bulunuyor.Profesyonel olarak finans uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız My Budget Book tam size göre.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri