TC APP Booster İle Android Telefonlarınızı Hızlandırmak Çok Kolay

tc app booster

Günümüzde hızla gelişen teknoloji birçok konuda hayatımızda kolaylıklar sağlamaya devam ederken bazen de sıkıntıları beraberinde getiriyor. Bu sorunlardan biri de telefona yüklenen uygulamaların geç açılması ya da telefonunuzun durduk yere yavaşlaması. Eğer sizin de başınıza böyle sıkıntı gelirse Google Play Store’dan indirebileceğiniz TC APP Booster programı bu sorunlardan kurtulmanız için size yardımcı olacaktır. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun performansı yükseltmeye, gereksiz alan kaplayan yerleri boşaltmaya ve sosyal uygulamalarınızı hızlandırmaya yardımcı olan bu program en efektif ve güvenli Android uygulamalarından biridir.

TC APP Booster’la İlgili Özellikler

Rutin Temizlikle Cihazınızı Hızlandırır : Cihazınızın tek dokunuşla hızlanmasına yardımcı olur. Cihazınızda rutin temizlik yaparak gereksiz dosyaları temizler, belleği boşaltır ve telefonunuzda boş alan yaratır.

Daha Fazlası


1 20

 

Derinlemesine Temizlikle Bellekte Boş Alanlar Yaratır : TC APP Booster, sosyal uygulamalar tarafından üretilen çift verileri bularak cihazınızın tam olarak optimizasyonuna yardımcı olur. Daha sonrasında etiketleri kullanarak resim ve videoları yönetir. Yapacağınız tek bir temizlik işlemiyle %80 oranında bellekte boş alan kazanmanızı sağlar ve böylelikle sosyal uygulamalarınız daha hızlı çalışmış olur.

Uygulama kilidi : Kullanmış olduğunuz uygulamalardaki kişisel bilgilerinizi emniyete almak ve cihazınızı kötü amaçlı işlemlere karşı korumak için anahtar kod kullanarak bunlardan kurtulmanız mümkün olabilir.

Güvenlik Özelliği : Bu uygulama sayesinde sosyal medyada paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi şifreleme özelliği sayesinde oluşabilecek tehditlere karşı cihazınızı ve verilerinizi koruma altına alınmasına yardımcı olur.

Gereksiz Reklamlardan Arındırılmış : Artık iyiden iyiye can sıkmaya başlayan reklamlardan ve eklentilerden arındırılmış olan bu uygulama ile birlikte Android cihazınızda temizleme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri