İOS 8.3 Jailbreak’i Destekleyen Modeller

ios 8.3 jailbreak

Teknoloji dünyasının önde gelen firmalarından biri olan, piyasaya sunduğu her yeni üründe milyonlarca satış rakamlarına ulaşan, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Amerika’nın ve dünyanın en önemli akıllı telefon üreticisi firmalarının başında gelen Apple,geçtiğimiz günlerde İOS 9’un tanıtımını yapmıştı.Yeni sürümüyle birlikte yeni özellikleri de beraberinde getiren İOS 9’la ilgili bugünkü diğer yazımızda yeni özelliklerinin bazılarından kısaca bahsetmiştik. Sonbahar mevsiminde yayınlanması beklenen sürümün daha şimdiden büyük bir merakla beklendiğini söyleyebiliriz. Şu anki gelişmelerden bahsedecek olursak geçmiş dönemlerde İOS 8.1 ve İOS 8.2 için Jailbreak aracını yayınlayan TaiG, bugünlerde ise İOS 8.3 sürümü için Jailbreak aracı olan TaiG 2.0’ı yayınlayarak durmaya hiç niyetinin olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

Apple firması tarafından kısa süre içinde İOS 8.4’ün güncellemesinin yayınlanacağının farkında olan TaiG çalışanları, İOS 8.3 için Jailbreak aracını 2.0 versiyonuyla yayınladı. Yayınlanan bu son sürüm, İOS 8.1.3 sürümünden, İOS 8.2 ve İOS 8.3 sürümüne kadar destek sağlama imkanı sunuyor aşağıda belirtmiş olduğumuz modeller TaiG 2.0 Jailbreak aracını destekliyor:

Daha Fazlası


1 16
  • iPad 2, iPad 3, iPad4, iPad Air, iPad Air 2
  • iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3
  • iPod Touch 5G
  • iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 Plus, iPhone 6

 

Şu an için yalnızca Windows için indirilebilir olan TaiG Jailbreak uygulaması, Mac kullanıcıları tarafından indirilmek istendiğinde Windows sanal makine yardımıyla bu işlem gerçekleştirilebilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri