PES 2016 Bu Sefer İddialı Geliyor

pes 2016

Oyun sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Konami’nin şimdiye kadar ki en iyi oyun serilerinden biri olan PES’in yeni sürümü PES 2016 bu sefer kullanıcılarının yüzünü güldürmek için geliyor.Zira Konami, yeni çıkaracağı oyunda bilgisayar kullanıcılarına daha fazla içerik ve diğer serilere oranla daha başarılı bir oyun deneyimi sunmak için geliyor.

Bilindiği gibi 2013 yılında piyasaya sunmuş olduğu PES 2013 serisiyle en başarılı olduğu yılı yaşayan ve satış rekorları kıran bu seriden sonra, çıkarmış olduğu 2014 ve 2015 serilerinde beklentilerin çok uzağında kalan oyun bir anda düşüşe geçmişti.Hatta birçok kullanıcının halen en çok 2013 serisini oynadığı belirtiliyor.

Daha Fazlası


1 58

Üst üste çıkarılan iki oyun beklentilerin altında kalınca birçok takipçisi FIFA’ya yönelmiş, zaten yeterince kullanıcısı olan FIFA bir anda liderliğe yerleşmişti.Bir kaç yıldır yaşanan bu olumsuzluklara rağmen 2016 serisinden oldukça umutlu olan Konami, geçtiğimiz günlerde oyunun oynanış videosunu yayınlamış ve son derece olumlu tepkilerle karşılaşmıştı.

barcelona pes

Konami tarafından yapılan açıklamaya göre PES 2016’nın bilgisayar platformunda daha iyi başaracağı ifade edilirken PS ve Xbox’a göre daha fazla içeriğe sahip olacağı belirtildi.Adam Bhatti tarafından yapılan açıklamaya göre PES 2016’nın sadece PS 3 ve Xbox 360 için değil, PS 4 ve Xbox One için bile gelişmiş bir oyun olacağını belirtti.

PES 2016, bilgisayar sürümünde eskiye oranla daha akıcı ve hissedilebilir olacak.Böylelikle fazla önemsenmeyen bilgisayar sürümüne de ağırlık verilmiş olacak.Konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri