Twitter, Yeni Ürün Keşfi Testlerine Başladı

twitter

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Twitter, geçtiğimiz yıl içinde ‘Satın Al’ butonunu kamuoyuyla resmen paylaşmıştı.Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter’ın böyle bir özelliği kullanıcılarına sunması heyecan yaratmıştı.Bugünlerde Twitter bu özelliğini daha da ileriye taşıyan yeni geliştirdikleri işlevi kamuoyuyla paylaştı.Twitter’ın resmi internet blog sayfasından yapılan açıklamaya göre geliştirilen bu yeni özellikle birlikte yeni ürün ve yeni mekan keşfetmeye yönelik olarak ayrı ürün ve koleksiyon sayfalarını bundan böyle Twitter’da görme şansına sahip olacağız.

Konuyla ilgili olarak testlerin başladığını açıklayan Twitter, ürün sayfalarıyla da ilgili bir de örnek verdi. Andy Weir tarafından kaleme alınan The Martian adlı kitap örnek gösterilirken, kitapla ilgili fiyatı, Twitter satın alma butonu,kitabın özeti ve kitapla ilgili bazı fotoğraflara yer verilerek sayfanın düzeni gösterilmiş.

Daha Fazlası


1 13

twitter satin al butonu

Geliştirilen bu yeni özelliğe ek olarak açıklamalarda bulunan Twitter, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını milyonlarca Twitter kullanıcısıyla paylaşmak için yeni yöntemler üzerinde çalıştıklarını da ifade ettiler.Bu özellikler sayesinde kullanıcıların ilgisini çekebilecek ve daha ayrıntılı bilgi almak istediğiniz koleksiyonlara rahatlıkla bakabileceksiniz.

Dünya çapında üne sahip olan Demi Lovato, Nike, HBO – Game of Thrones gibi markaların koleksiyonlarının örnek teşkil etmesi için aktifleştirilirken , örnek sayfalara Twitter üzerinden görmeniz mümkün.Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri