LG G4 Pro Özellikleri Sızdırıldı

lg logo

Teknoloji dünyasındaki ağırlığını her geçen gün daha da hissettirmeye başlayan Güney Kore devi LG, özellikle piyasaya sunmuş olduğu G serisi modelleriyle dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştı.Yakın zamanda piyasaya sunulması beklenen Phablet model sınıfına giren LG G4 Pro hakkında bazı bilgiler geldi. Gelen bilgiler göre cihazda Snapdragon 820 yonga seti, 4 GB RAM ve 27 Megapiksellik kamera gibi üst düzey özelliklere yer verilecek. Teknoloji devleri tarafından 2015 yılındaki üst düzey telefonlardaki amiral gemisi savaşları tam bitti bitecek derken G4 modelinden sonra piyasaya giriş yapacağı iddiaları iyice kuvvetlenen G4 Pro, bu savaşı yeniden kızıştıracak gibi. G4 Pro adını alması beklenen bu model, Phablet segmentindeki en gelişmiş özelliklere sahip olacak. Üst düzey donanımlara sahip olacak cihaz, Samsung firması tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen Galaxy Note 5 modeline karşılık böyle bir hamle yaptığı ifade ediliyor.

LG

 

LG G4 Pro Ne Gibi Özelliklere Sahip Olacak?

Daha Fazlası


1 158

Gelen bilgilere göre G4 Pro, ısınma sorunundan arınması beklenen Snapdragon 820 yonga setine, 4 GB RAM’e, 27 MP arka, 8MP ön kameraya, 5.8 inçlik 1440 x 2560 çözünürlüğünde ekrana, 32-64 GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.

 

LG G4 Pro Çıkış Tarihi

Çin’in önde gelen sitelerinden Weibo’da yer alan iddialara göre G4 Pro’nun Ekim ayı içinde Galaxy Note 5 modeli ile birlikte aynı zaman diliminde tanıtılması bekleniyor.Tamamen metal kasa ile donatılacak olan G4 Pro, hedeflendiği gibi bakalım Phablet sektöründe lider olabilecek mi?

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri