Samsung Galaxy S6 İçin En İyi Kılıf Modelleri

samsung galaxy s6

Akıllı telefon dünyasında oldukça önemli bir paya sahip olan Samsung Galaxy S6, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir model. Bugünkü yazımızda Galaxy S6 model akıllı telefona sahip olan kullanıcılar için cihazlarına özel üretilmiş tampon kılıflardan bahsedeceğiz.

 

1. Zagg Orbit

Tanıtacak olduğumuz ilk model olan Zagg Orbit, oldukça yumuşak poliüretan ve son derece sağlam polikarbonat maddesinden yapılan kılıf, şık ve ince görünümü sayesinde telefona ayak uydurmayı başarıyor. Renk olarak kırmızı, siyah ve gri modellerde üretilen kılıfların fiyatları ise, kırmızı renk 19.99 Euro, diğerleri 22.45 Dolar fiyata satılıyor.

Zagg Orbit

2. Spigen Neo Hybrid EX

Samsung Galaxy S6 modeli için üretilen bu tampon kılıf, telefonu daha güvenli konuma getirmek için ön ve arka bölümlerinde 1.2 milimetrelik çıkıntılar mevcut. Renk seçeneği olarak günüş,altın ve gunmetal modelleri olan kılıfların satış fiyatı ise 34.99 Dolar. Ancak kısa süreliğine Amazon’da yaklaşık 21 Dolardan satılıyor.

spigen neo

3. Seidio TETRA Pro

Bu kılıfta sağlam çerçeveye ek olarak, telefonun arka bölümünü çiziklere karşı koruyan ince bir arka plaka bulunuyor. Renk olarak siyah, altın ve kırmızı seçeneklerini sunan kılıfın satış fiyatı ise 39.95 Dolar.

seidio tetra

4. Rhino Shield Crash Guard Tampon

Daha Fazlası


1 19

Mat bir görüntüye ve tasarıma sahip olan bu kılıf, güvenilir bir tutuş sağlamaya yönelik geliştirilmiştir. Renk olarak beyaz ve lacivert seçeneklerini sunan kılıfın satış fiyatı ise 24.99 Dolar.

rhinio shield

5. Verus Iron Tampon

Diğer modellere oranla biraz daha hafif olan bu kılıf renk olarak altın saten gümüş, titanyum gümüş ve siyahla karıştırılmış titanyum gümüş seçeneklerini sunan kılıfın satış fiyatı ise 34.99 Dolar.

verus iron tampon

Eğer fiyat olarak bu modeller bütçenizin üzerinde ise daha uygun fiyatlı modellerden de bahsedelim.

 

Olixar Flexi Frame

Bu modelde esnek bir malzeme kullanılırken 2 milimetrelik çıkıntılar telefon için koruma sağlıyor. Sadece siyah renk seçeneği bulunan bu modelin satış fiyatı ise 12.40 Dolar.

olixar flexi frame

Amzer Border Case 

Son olarak bahsedeceğimiz bu modelde fazlasıyla renk seçeneği mevcut ve ayrıca fiyat olarak oldukça uygun olan bu model, siyah, kırmızı, sarı, beyaz, pembe ve mavi renk seçenekleriyle kullanıcılarının tercihine sunulan modelin satış fiyatı ise 7.95 Dolar.

amzer

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri