En İyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamalar

fotograf yukleme

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, günümüzde 7’den 70’e  hemen hemen herkeste görmek mümkün.Beraberinde birçok özelliği de getiren akıllı telefonlar, günümüzün modası haline gelen Selfie fotoğraflar için sunmuş olduğu imkanlarla, çekmiş olduğumuz fotoğrafları küçük dokunuşlarla daha da özel hale getirme imkanı sunuyor.Bu yazımızda işinize yarayacağını düşündüğümüz en iyi fotoğraf uygulamalarından kısaca bahsetmek istiyoruz.

 

Adobe Photoshop Express

Daha çok masaüstü bilgisayarlarda etkin bir şekilde kullanılan bu özellik, Android, IOS ve Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarla da oldukça uyumlu bir şekilde çalışıyor.Adobe Photoshop Express’in birçok efekt özelliklerine de sahip olduğunu hatırlatalım.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan program ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, daha sonrasında isterseniz internetten paylaşabilir isterseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

retrica

Retrica

Daha Fazlası


1 11

Akıllı telefonlarda oldukça yaygın şekilde kullanılan programlardan biri olan Retrica, kullanıcılarına başarılı performanslar sunuyor.

Telefonunuzla fotoğraf çekimi yaparken efekt uygulama fırsatı sağlayan Retrica, her ne kadar güzel bir arayüz imkanı sağlamasa da sunmuş olduğu başarılı özellikleriyle en iyi uygulamalardan biri olarak dikkat çekiyor.

photosuite

 Photo Suite

Yine listede yer alan diğer uygulamalardan olan Photo Suite, masaüstü Photoshop programında olduğu gibi katmanlarla çalışma imkanı sağlıyor. Şimdilik sadece Android uygulamalarında kullanılabilen programın ilerleyen dönemlerde IOS için de gelebileceği belirtiliyor.

picsart

Picsart

Listede yer alan başarılı uygulamalardan biri olan Picsart, Android, IOS ve Windows Phone uyumlu akıllı telefonlarla kullanılabiliyor. Barındırmış olduğu onlarca efekt ve filtre ile kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatan programın kullanımı ise oldukça basit.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri