Iron Man Temalı Galaxy S6 Edge, İnanılmaz Bir Fiyata Alıcı Buldu

iron man

Teknoloji dünyasının ve Güney Kore’nin en önemli teknoloji firmalarının başında gelen Samsung, Marvel firması ile ortaklaşa geliştirmiş olduğu Iron Man (Demir Adam) temalı akıllı telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition modeli ile ilgili gelişmeler geçtiğimiz günlerde netlik kazandı. Güney Kore’de satışa sunulan ve yalnızca 1.000 adet üretilen telefon,  alınan bilgilere göre, koleksiyonerler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmış ve bu şanslı bin kişiden biri olmak için kıyasıya bir rekabet içine girmiş.

64 GB’lık dahili hafızaya sahip olan telefonun kutu içeriğinin telefonla uyumlu olması dikkat çekerken, kablosuz şarj istasyonu ve bunun dışındaki diğer aksesuarlarda Iron Man teması dikkat çekmeyi fazlasıyla başarıyor.

Daha Fazlası


1 182

Sadece 1.000 adet üretilen telefona ilgi oldukça yoğun iken bu durumu fırsata çevirmeye çalışanlar da oldukça fazla. Telefonun sınırlı sayıda üretilmesi ortaya astronomik fiyatların çıkmasına da ortam hazırlıyor. Uzakdoğu ülkelerinden Çin’in en büyük açık artırma sitelerinden birinde Iron Man temalı S6 Edge için kullanıcılardan biri 92.429 dolar gibi inanılması güç bir rakam ödeyerek telefonun sahibi oldu. Uzakdoğu ülkelerinde yaklaşık 1.000 dolar gibi bir fiyattan satılan Galaxy S6 Edge modelinin, bir temayla birlikte bu fiyata alıcı bulmasının en büyük nedeni olarak ise telefonun site tarafından 66. sırada satışa sunulması gösterildi. Zira Çin’de 6 rakamının insanlar tarafından şans getirdiğine inanılıyor. Astronomik fiyatla telefonu satın alan kullanıcı muhtemelen kendisini çift şanslı olarak hissedecektir.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri