Sony’nin Beklenen Telefonu M4 Aqua’nın Satış Fiyatı Belli Oldu

sony m4

Teknoloji dünyasının önemli firmalarından biri olan Sony, son dönemlerde hareketli günler yaşamaya devam ederken geliştirmiş olduğu orta segment ve suya dayanıklı modeli olan Xperia M4 Aqua’yı , yeni amiral gemisi modeli Xperia Z3+ modeli ile beraber tanıtımını gerçekleştirdi. Ülkemizde de merakla beklenen telefonun satış fiyatı gerçekleştirilen tanıtımda netlik kazanmış oldu.

Japonya’nın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Sony, 2015 yılı içerisinde de yeni model telefonlarını piyasaya sunarak teknoloji dünyasında varlığını hissettirmeye devam etti. Özellikle son geliştirmiş olduğu orta segment Xperia M4 Aqua modeli, birkaç yıl öncesinin amiral gemisi modelleriyle eş değer özelliklere sahip olup aynı performansı sunuyor.

Daha Fazlası


1 158

Telefonun özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak , 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlükte IPS LCD ekran, Snapdragon 615 işlemcili, 2 GB RAM, 13 Megapiksellik arka, 5 Megapiksellik ön kamerası, dış etkenlere ve özellikle suya karşı güçlendirilmiş kasa, 48 saate kadar pil ömrü özellikleriyle satışa sunulmaya hazırlanan telefonun ülkemizdeki fiyatıyla ilgili bilgiler bugün netlik kazandı.

xperia m4 aqua

Yapılan etkinlikte Sony firması tarafından tanıtılan Xperia M4 Aqua’nın Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.099 Türk Lirası olarak belirlendi. Piyasaya ne gibi yenilikler getireceği merakla beklenen Sony’nin yeni telefonları, kullanıcı sayısını artırmak için satışa sunulan ülkelerdeki Gsm operatörleri ile kampanyalar düzenleyerek satışlarını artırmayı planlıyor.Sony’nin orta segment telefonu Xperia M4 Aqua, bakalım ülkemizde hedeflenen başarıyı yakalayabilecek mi? Telefonla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri