General Mobile 4G Android One

General Mobile 4G Android One
General Mobile 4G Android One

İşletim sistemleri içinde en hızlı güncelleme alan Android One kullanan telefonlardan biri olan General Mobile 4G modeli nihayet yurda giriş yaptı… 4g li General Mobile kolay güncelleme alan orta düzey telefonlardan biri olarak uygun fiyata ülkemizde satılacak. Telefonun 4g özelliği olması ve Android One platformlu işletim sistemi kullanması artı özellikler olarak karşımıza çıkıyor.

Daha Fazlası


1 158

General Mobile One Özellikleri

Android işletim sistemi kullanan bütün telefonlarda güncelleme sorunlarıyla karşılaşıyoruz. General Mobile 4G telefonda ise böyle bir sorun olmayacak. Qualcomm Snapdragon 410 chipsetli işlemci kullanan General Mobile 4G 2 GB (Random Access Memory) RAM kullanıyor.
Dahili hafızası 16 GBt olarak düşünülen General Mobile 4G 5 inç büyüklüğünde ekrana sahip. IPS HD ekran ve ekran koruması olarak Gorilla Glass 4 ekran koruma ile geliyor.

Arka kamera da 13 MP megapiksel ön kamera da 5MP megapiksel sensörler kullanılıyor. Tüm bu özelliklere sahip olan orta düzey telefonda nasıl bir grafik işlemci kullanılacağını henüz bilmiyoruz.

Ülkemizin ilk Android One işletim sistemiyle gelen telefon olma özelliğine sahip telefonu o olması bizlere sorunsuz Android güncellemeleri yapması açısından artı bir özellik sunuyor…

Ana menüde Gmail Google Maps Google play Youtube uygulamalarına kolay erişim sağlayabiliyoruz.
Sık kullanılan Google Drive ve Google Play uygulamaları da yine bu telefonda bulunuyor… General Mobile One satış fiyatı 699 TL olarak belirlendi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri