Gionee Marathon M5, Pil Kapasitesiyle Dikkat Çekiyor

gionee marathon m5

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da artarken, kullanıcılara farklı firmalardan model seçme imkanı sağlamayı da ihmal etmiyor. Son günlerde daha çok batarya kapasitesi ile ön plana çıkan yeni akıllı telefonlar piyasaya sunulurken, akıllı telefonlardaki şarj sorununu bir nebze olsun azaltmaya yönelik adımlar atılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde INNOS D6000 ve Doogee S6000 modellerinin çıkarmış olduğu telefonlar 6.000 mAh kapasiteye sahip pil gücüyle dikkat çekmişti. Bugünlerde ise Gionee Marathon M5 modeli resmen tanıtılırken telefon tam 6.020 mAh kapasiteli pil gücüyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Büyük bir pile sahip olmasına rağmen oldukça ince ve şık bir tasarıma sahip olan Gionee Marathon M5, phablet telefon sınıfında. 6.020 mAh pil kapasitesiyle 62 saate kadar kullanma süresi imkanı sağlıyor.

Daha Fazlası


1 158

gionee

Telefonun özelliklerinden bahsedecek olursak Marathon M5 sadece 8.5 milimetre kalınlığa sahip. 5.5 inç büyüklüğe 720p Super AMOLED Plus ekrana sahip ve 1.5 GHz 4çekirdekli 64 bit Media Tek MT6735 işlemcili, 2 GB DDR RAM gücünde, 16 GB dahili depolama alanı, hafıza kartı ile artırılabilir bellek, Android 5.1 Lollipop Amigo UI 3.1 arayüzü, LED Flash, 5P lensler, 1080p video kaydı, 13 Megapiksellik arka, 5 Megapiksellik ön kamera,çift Sim Kart destekleme özellikleriyle piyasaya sunulmaya hazırlanıyor.

Gionee Marathon M5 modeli, siyah, beyaz ve altın renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.  25 Haziran tarihinde Çin’de piyasaya sunulacak olan telefon 330 Euro fiyatla  satılacak.Ülkemizde satılıp sayılmayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri