Lenovo, 2 Yeni Model Akıllı Telefonla Geliyor

 

lenovo

Gün geçtikçe hızla gelişmeye devam eden teknoloji dünyasında hemen hemen her gün yeni bir akıllı telefon tanıtımına alıştık. Dünyanın her yerinden firmalar birbirleriyle yarış içine girmiş durumdalar.

Akıllı telefon piyasasında yavaş yavaş kendine yer edinmeye başlayan Lenovo firması da bunlardan yalnızca biri. Bu konuda beklentileri boşa çıkarmak istemeyen Lenovo, iki telefonu birden piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Başta Asya ülkeleri olmak üzere tüm dünyada kullanıcı sayısını yükseltmeye devam eden Lenovo bu alanda da söz sahibi olmak istediğini açıkça göstermeye devam ediyor.Ülkemizde de yavaştan etkisini göstermeye başlayan firma, bu defa iki yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Daha Fazlası


1 182

Çin’de sertifikasyon kurumu olarak görev yürüten TENAA sitesinde yer alan görüntülerde telefonlar, oldukça estetik olan görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Yeni model telefonlarına A5600 ve PB1- 770N adı verilirken bu cihazlar, Lenovo’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak. Şu an piyasada bulunan A5500 modeli ile iddialı bir konuma gelmeye çalışan telefon, A5600 modeliyle daha da geliştirilmiş olarak çıkmaya hazırlanıyor.

Telefonlarla ilgili detaylı özellikler şimdilik günyüzüne çıkmamış olsa da, Android işletim sistemine sahip olması beklenen telefonların her ikisinde de çift SIM kart ve 4G LTE özelliklerini de beraberinde getirecek.

Lenovo’nun yeni model akıllı telefonlarının ne zaman ve hangi fiyattan satışa sunulacağı belirsizliğini korurken telefonların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.Telefonla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri