Samsung Galaxy S6 Plus Sızdırıldı!

 

samsung galaxy s6 plus

Teknoloji dünyasının ve Güney Kore’nin en önemli teknoloji firmalarının başında gelen Samsung, 2015 yılında satışa sunmuş olduğu yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile piyasada beklentileri boşa çıkarmadı ve kullanıcılar ve analistler tarafından tam not aldı.Geliştirmiş olduğu yeni tasarımlar ve özellikler sayesinde başarılı bir ürün ortaya koyan firma bununla yetinecek gibi durmuyor.

Daha Fazlası


1 158

Geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz Samsung Galaxy S6 Mini sızıntılarıyla gündemi meşgul eden firma, şimdi de Galaxy S6’nın daha büyük ekranlı modeli ile ilgili bilgiler internette sızdırılınca yeniden gündeme geldi. Youtuber Marcus Brownlee tarafından paylaşılan fotoğraflar, birçok kişi tarafından Galaxy S6 Plus modeline ait olabileceği şeklinde yorumlandı.

samsung

Edinilen bilgiler doğrultusunda kısaca telefonun özelliklerinden bahsedecek olursak, Galaxy S6 Plus’ın 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlükte Super AMOLED ekrana sahip olacağı şeklindeydi. Sızdırılan fotoğraflarla ekran beklentisinin uyması ihtimalleri kuvvetlendirirken, cihazın arka bölümünde bulunan kamera modülü ile telefonun kenarları arasındaki boşluğun biraz daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yine edinilen bilgilere göre Galaxy S6 Plus, 6 çekirdek Snapdragon 808 işlemcisiyle piyasaya çıkmaya hazırlanırken, Galaxy S6 modelinden farklı donanımlara sahip olması bekleniyor.

Samsung’un yeni modeli olan Galaxy S6 Edge gibi kavisli bir görünüme sahip olacak olan yeni telefon, iPhone, LG gibi piyasada söz sahibi markalara karşı Samsung firmasının en önemli kozu olması bekleniyor. Konuyla ilgili bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri