Oppo R7, Türkiye’de Satışa Sunulacak Mı?

OPPO R7.

Ülkemizde yeteri kadar piyasaya sahip olmasa da başta Çin olmak üzere teknoloji dünyasında önemli bir yere sahip olan Oppo, piyasaya yeni geliştirmiş olduğu akıllı telefonu sunmaya hazırlanıyor. Bir dönem Türkiye pazarında ciddi anlamda çalışmalar yürütmüş olsa da Çin’li firma, günümüz itibariyle somut adımların atılmamış olması nedeniyle bu hevesinden vazgeçmiş gibi görünüyor. Özellikle geliştirmiş oldukları Find 7 modeliyle küresel pazarda önemli satış rakamlarına ulaşan firma, N3 modeliyle de tasarım alanında ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Oppo firması 2015 yılı içerisinde geliştirilmiş olan 2 yeni akıllı telefonu piyasaya sundu. Oppo R7 ve Oppo R7 Plus adı verilen yeni cihazların en dikkat çekici özelliklerinin başında hiç şüphesiz tasarım alanındaki başarısı geliyor. R7 modelinin yalnızca 6.3 milimetre kalınlığında olması, cihazlarında inceliği ve zerafeti arayan kullanıcılar için bir numaralı tercih olarak dikkat çekiyor.

oppo

Daha Fazlası


1 158

Telefonun özelliklerinden bahsedecek olursak, 5 inç büyüklüğünde Full HD ekran kalitesiyle üretilen Oppo R7,  Snapdragon 615 ve 3 GB’lık RAM desteği ile gelen telefon, kamera olarak 13 MP arka, 8 MP ön kamerasıyla oldukça iddialı olan Oppo R7, bugünden itibaren ön sipariş almaya başladığını belirtti.

Telefonun satış fiyatı 398 dolar olarak açıklanırken kullanıcıların telefona 21 Haziran itibariyle sahip olacağı belirtildi. Oppo R7 Plus için şimdilik bir açıklama yapılmazken, telefonların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Telefonla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri