Samsung, Galaxy S6 Plus Modelini Çıkarmaya Hazırlanıyor

samsung firmasi

Teknoloji dünyasının ve Güney Kore’nin en önde gelen firmalarından biri olan Samsung, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Piyasaya sunmuş olduğu ürünleri incelediğinizde bu konuda ne kadar başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı telefonlarla yeni tanıştığımız dönemlerde firmalar genelde 4.3 inç ekran büyüklüğünde telefonlar üretirken Güney Kore’li firma, 5.3 inç ekran büyüklüğüne sahip ilk nesil Galaxy Note markasını teknoloji sektörüyle tanıştıran ve o dönemlerde çoğu analistler tarafından piyasada tutunmasının zor olduğu düşünülen modelle herkesi şaşırtmayı başarmıştı.Yine aynı şekilde Galaxy Grand ve Galaxy Mega modelleriyle de beklentilerin üzerine çıkmayı başaran Samsung, piyasada iyiden iyiye söz sahibi olmayı başarmıştı. Daha sonralardan üretmiş olduğu Galaxy S4 Zoom modeliyle de başarısını devam ettirdi. Son olarak sunmuş olduğu yeni amiral gemisi modeli Galaxy S6 Edge ile zirveye oynamaya devam ediyor.

Daha Fazlası


1 182

samsung galaxy

Elde edilen bilgilere göre bugünlerde Samsung, yeniliklerine kaldığı yerden devam ediyor ve The Project Zero 2 adı verilmesi planlanan yepyeni bir projeyle gelmeye hazırlanıyor. Samsung firmasına yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre üzerinde çalışılan projenin Galaxy S6 Plus olduğunu ve bu modele Galaxy S6 Edge modelinde olduğu gibi kıvrımlı bir ekran kullanılacağını iddia ettiler. Üzerinde çalışılan bu yeni telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılabileceğini ifade ettiler.

Yeni çıkacak olan Galaxy S6 Plus modelinin 5.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekran kullanılacağı belirtildi. Telefonla ilgili şimdilik başka bir bilgi yokken, ilerleyen zamanlarda gelişmeler oldukça buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri