LG G4’ü Yakından Tanıyalım

 

LG G4 KAMERA

Teknoloji dünyasında her yeni çıkardığı modelinde adından oldukça sık söz ettiren Güney Kore’li teknoloji firmalarından biri olan LG,  G serisi akıllı telefonlarında yakalamış olduğu başarıyı yeni piyasaya sunduğu G4 modeli ile de sürdürmek istiyor. Her ne kadar bazı kesimlerin yeni LG G4 modelinin G3 modelinden pek bir farkının olmadığını söyleseler de yeni model, geliştirilmiş özellikleri beraberinde getirdi.

Akıllı telefon piyasasını yakından takip eden teknoloji uzmanları LG G4’ün G3 modeline göre iyileştirilmiş özellikler ve bazı yenilikler ile geldiğini ve doğal olarak şimdiye kadarki en donanımlı G modeli olduğunu belirtiyorlar.

Daha Fazlası


1 19

LG G4’ün özelliklerden bahsedecek olursak; 1.8 GHz hıza, 64 bit 6 çekirdek Snapdragon 808 ve 418 yonga setiyle donatılan model, 3 GB LPDDR3 RAM ve artırılabilir özellikte 32 GB hafızaya sahip. 5.5 inç büyüklüğe sahip Gorilla Glass 4, Quad HD çözünürlüğe sahip IPS ekranı olan telefon,  F/1.8 diyafram açıklığa sahip 16 Megapiksel arka kamera, F/2.0 diyafram açıklığa sahip 8 Megapiksel ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca bu özelliklerin dışında Android 5.1 ve LG UX 4.0 kullanıcı arayüzlü, Bluetooth 4.1. 1 W güce sahip hoparlör, FM Radyo ile birlikte çıkarılabilir 3.000 mAh gücünde pile sahip olan LG G4 piyasadaki yerini almış durumda.

LG G4

Piyasada istediği rakamlara ulaşıp ulaşamayacağını zamanla göreceğimiz G4, 6 değişik renkte tamamen el işçiliğiyle üretilmiş olan orijinal deri arka kapağı ile kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Deri kapak dışında telefon, saf seramik beyazı, metalik gri ve altın renk seçenekleriyle müşterilere seçme imkanı da sunuyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri