Neden Samsung Galaxy S6 Almalıyım?

samsung galaxy s6

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak her zaman zor olmuştur. Günümüzün olmazsa olmazlarının başında gelen akıllı telefonlar, üretici firmalar tarafından sürekli yenilenerek ya da yeni modeller üretilerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. 2015 yılının en çok konuşulan ve merakla beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’yı almak isteyenler için en önemli etken ne olurdu? Geliştirilen özellikleri mi yoksa şık tasarımı mı, mükemmel görüntü sunan QHD ekran özelliği mi? Bununla ilgili bir çok neden sıralayabiliriz ancak bize göre en başta gelen etken Gakaxy S6’nın kamerası. 

Telefonu satın almak için en önemli etken telefonun kameraya hızlı şekilde geçmesi ve çekmiş olduğu fotoğrafların kalitesi. 16 Megapiksellik arka kamerası, 2. nesil optik görüntü sabitleme ve Sony IMX240 sensör özellikleriyle mükemmel çekimler yapabilir ve yüksek kalitede görüntüler yakalayabilirsiniz.

s6

Daha Fazlası


1 158

Telefonda kamerayı hızlı başlatma hareketi oldukça önemli. Eğer etkinleştirilmiş ise kilit veya herhangi bir ekranda, ana ekran butonuna çift tıkladığınızda kamera bir saniyeden daha kısa sürede çalışacaktır. Her ne kadar diğer telefonlar da benzer kısayollara sahip olsa da Galaxy S6’daki kadar hızlı ve sezgisel değiller

Cihazımız tuş kilidi modundayken kameraya hızlı bir şekilde geçmek neden önemli? 

Hayatınızda bazen anlık gelişen mutlu anları, doğum günlerini, yaz tatillerini, kısaca mutlu olduğunuz hiçbir anı kaçırmak istemiyorsanız telefonun bu özelliği tam size göre. Anlık gelişen bu mutlu zamanları telefonunuzun kameraya geç girmesinden dolayı kaçırmanızı istemeyiz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri