Sony, Xperia M4 Aqua’yı Satışa Çıkardı

sony xperia m4

Dünyanın en önemli teknoloji firmalarının başında gelen Sony, yaklaşık üç ay önce tanıtımını gerçekleştirdiği Xperia M4 Aqua, İngiltere sınırları içinde piyasada satışa sunulmaya başlandı. Yeni çıkan bu telefon, 1.5 metre derinlikteki suya ve su içinde 30 dakikaya kadar dayanma gücüyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Şimdilik İngiltere’de satışa sunulan Sony Xperia M4 Aqua, IP68 sertifikasına sahip olmakla birlikte bunların dışında diğer özelliklerini de yakından inceleyecek olursak, 5 inç ekran büyüklüğüne sahip olan cihaz HD ekran çözünürlüğü ile birlikte üzerinde cam ile kaplanmış bir IPS ekran, 64-bit sekiz çekirdeğe sahip Snapdragon 615 CPU, 2GB’lık RAM, bunlarla birlikte genişletilebilir özellikte 16 GB’lık dahili depolama alanı, 2.400 mAh gücünde pil kapasitesine sahip. Yine özelliklerinden bahsetmeye devam edecek olursak telefonda, LED flaşla desteklenebilen 13 Megapiksellik arka, 5 Megapiksellik ön kamera M4 Aqua’nın sayabileceğimiz belli başlı özelliklerinden olup, yeni çıkan bu telefonla birlikte Sony piyasada başarılı olmayı hedefliyor.

Daha Fazlası


1 338

m4 aqua

Şu an için ülkemiz sınırları içinde satışa sunulmayan Xperia M4 Aqua, dünyanın en önemli operatör şirketlerinden biri olan Vodafone tarafından yapılan kampanyalarla birlikte İngiltere pazarında söz sahibi olmayı hedefliyor.

Kampanya dahilinde satışa çıkarılan telefonun fiyatı ise 1.450 lira civarında bir rakama denk geliyor. Bakalım telefon piyasada beklenen ilgiyi görebilecek mi?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri