Gionee Elife E8,100MP Çözünürlükte Fotoğraf Çekmek İçin Geliyor

gione elife e 8

Teknoloji dünyasında etkisini her geçen gün daha da hissettirmeye başlayan Çin, özellikle akıllı telefon piyasasında büyük bir atağa geçmiş durumda. Çin’in önde gelen firmalarından biri olan Gionee, şık tasarımı ve ince kasalı üst düzey akıllı telefonu olacak olan Elife E8’i yakın zamanda piyasaya sürüp kullanıcıların beğenisine sunacak. Telefonla ilgili ilk görüntü, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış ve telefonun metal malzemeye sahip bir kasadan oluştuğu görülmüştü.

Elife E8’in tanıtımına kısa bir zaman kala telefonla ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlerle telefona ait kamera detaylarını gösteren iki yeni görsel yayınlandı Yayınlanan ilk görselde telefonun çift tonlu LED flaşa sahip olduğu görülüyor. 23MP çözünürlükte arka kameraya sahip olan bu telefonun hemen altında parmak izi sensörü bulunuyor. Elife E8’in arka kısmında ayrıca geniş bir alana yayılmış hoparlör de yer alıyor.

Daha Fazlası


1 182

Gionee Elife E8’in en dikkat çekici özelliklerinin başında hiç şüphesiz  kamera yetenekleri geliyor. Telefona ait yayınlanan ikinci görselde Elife E8’in, tıpkı Nokia’nın Lumia 1020 modelinde olduğu gibi hemen hemen  kayıpsız yakınlaştırma yapabildiği gösteriliyor. Bunların haricinde Elife E8’in arka kamerasının 100MP çözünürlüğe kadar fotoğraflar çekebileceği belirtildi.

gione e8

Diğer özelliklerinden de bahsedecek olursak; 5.5 ya da 6-inç büyüklüğüne sahip 2K çözünürlükte Süper AMOLED ekranın eşlik edeceği Elife E8, işlemci biriminde ise sekiz çekirdekli MediaTek MT5795 kullanılıyor. Telefonda ayrıca 3GB RAM, 32GB dahili hafıza, Android 5.0 tabanlı Amigo 3.0 kullanıcı arayüzü, 3.250mAh kapasiteye sahip pil ve 9.6mm kalınlıkta metal kasa kullanılacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri