Çin’li Akıllı Telefon Markası ZTE’den 100 Dolarlık Akıllı Telefon

ZTE Q519T

Teknoloji dünyasında etkisini her geçen gün daha da artırmaya başlayan Çinli akıllı telefon üreticisi ZTE, ülkemizde operatör firmaları için hazırlamış olduğu akıllı telefonlarla belli bir kitleye hitap ederken ülkesinde ise yüksek satış rakamlarına ulaşmak için çalışmaya devam ediyor.

Her kesimden tüketiciye hitap eden ürünleri piyasaya sunarak pazardaki payını artırmak isteyen ZTE, alt kesimlere hitaben üretmiş olduğu Q519T modelinin tanıtımını yapmış olduğu etkinlikle gerçekleştirdi.

Daha Fazlası


1 158

Piyasadaki diğer telefonlara oranla daha uzun süreli kullanım performansı sağlaması için üretilen Q519T‘nin en önemli özelliklerinin başında, kendi kategorisinde beklenmeyecek düzeydeki batarya kapasitesi. 4000 mAh gibi güçlü bir bataryaya sahip olan ZTE Q519T, kullanıcıları için yüksek kapasitede bir kullanım süresi sunuyor. Bekleme modunda 35 güne varan bir kullanım süresi sunan bu cihaz, yüksek kullanım süreleri isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olacağa benziyor.

Diğer özelliklerinden de bahsedecek olursak telefon, 5 inç 720P IPS ekrana, 64-bit mimarili 1 GHz güce sahip, MediaTek MT6735 işlemcili, 1 GB RAM ve 8 GB yükseltilebilir dahili hafıza, 2 megapiksel ön ve 5 megapiksel LED flaşlı arka kameraya sahip olan ZTE Q519T, bunların yanında çift SIM kart özelliği ve 4G desteği ile de dikkatleri üzerine topluyor.

ZTE Q519T, Çin’de 97 dolar gibi oldukça uygun sayılabilecek bir fiyata satışa çıkarılırken dünya piyasasında yerini alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri