Orijinal ve Sahte Galaxy S6 Ayrımı

s62

Üst düzey kullanıcılar için tasarlanmış ve üst düzey özelliklere sahip Samsung Galaxy S6 telefonlar 50 milyondan fazla kullanıcının cebinde… Orijinal Galaxy S6 telefonun devasa pazarının bilincinde olan firmalar telefonla birebir özelliklere sahip sahte Galaxy S6 ürettiler. Orijinal kutusunu bile taklit edebilen üretici firmaların sahte ürünlerini ayırt edebilmek gerçekten zor.

Fake vs Real Samsung Galaxy S6! Başlığı altında Youtube video kanalında orijinal ve sahte Samsung Galaxy S6 telefonları incelemeye alan TechRax; bir elinde orijinal diğer elinde sahte Galaxy S6 telefonu tutarak incelemeye alıyor.  İngilizce videoda tüm farklılıkları tek tek anlatan TechRax 973 bin izleyiciye farkındalık kazandırdı.

Biz de sizler için orijinal ve sahte Galaxy S6 telefonlar arasındaki ince ayrıntıları bu yazı altında birleştirdik.

Daha Fazlası


1 182
  • Sahte Galaxy S6 arka kapağı kalitesiz plastikten imal edilmiş.
  • Orijinal S6 telefonda duvar kağıtları çok daha canlı ve renkli. Ayrıca daha çok wallpaper
  • Benzeyen ambalaj kutularına baktığımızda orijinal S6’da bandrol tüm ayrıntıları ile yerleştirilmişken sahte olanda ise abuk subuk ve yarım bandrol yapıştırılmış. Hem de hiçbir bilgi içermiyor.
  • Orijinal S6 telefonun ambalaj kutusu hem bant barındırıyor hem de sahtesinden daha koyu bir tonda…
  • Sahte Galaxy S6 telefonda Android işletim sistemi Lollipop değil.
  • Sahte S6 telefonda menüler arası geçişlerde takılma var.

Her iki telefonu elimize alıp karşılaştırma yapmadan sahte ile orijinal Galaxy S6 arasındaki farkları anlatan TechRax bu videosu ile büyük bir hizmet yapmış…

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri