Corel Draw 7

corel7

Deneyimli ya da deneyimsiz bir tasarımcı olabilirsiniz. Corel Draw 7 sizlere vektörel profesyonel tasarım yapma olanağı sunan harika programlardan biri… Resim/fotoğraf düzenleme, web siteler için logo 2B ve 3B vektörel tasarım yapabilme ve tarzınızı ifade edebilme imkanı sunan Corel Draw 7 programı amatör grafik tasarımcılarını da birkaç gün uğraşma ile profesyonel birer tasarımcı haline getiriyor.

 

Vektörel tasarım editörü olan Corel Draw 7 programı ile neler yapabilirsiniz?

Daha Fazlası


1 182

Bu program ile mükemmel reklam afişleri tasarlayabilirsiniz. Siteler için logo tasarımı yapabilirsiniz. Profesyonel ilanlar ve broşürler hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler 2B ve 3B olarak iki farklı boyutta yapabilirsiniz.

32-bit ve 64-bit farklı versiyonları ile Photoshop programından çok daha ileride olan bu programla istediğiniz pixsel, milimetre, santimetre ölçülerinde her türlü şablon, yazı efekt logo tasarımı yapma olanağınız var.

Coreldraw-X7

Tasarım alanında profesyonel olmak isteyen herkesin kolayca kullanabileceği bu programla çizdiğiniz her çizim vektörel olduğu için düz ve kesintisiz işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tabelacılar, reklam ürünü tasarlayanlar, matbaalar ve dijital baskı yapanlar için harika bir program olan Corel Draw 7 programı ile amatör kullanıcılar bile kendilerini geliştirerek site tasarımı dahil her türlü çizimi hayal dünyalarının el verdiği ölçüde sınırsızca yapabilirler. Corel Draw 7 programı ile profesyonel bir tasarımcı olmak hiç de zor değil.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri