Dünyanın En Sağlam Telefonu

Dünyanın En Sağlam TelefonuDünyanın en sağlam telefonu olarak bilinen Turing Phone nihayet tüketicilerle buluşuyor…

Sağlamlık testleri yapılan Turing Phone bütün testlerden başarıyla geçmeyi başaran nadir telefonlardan biri… Bu nedenle dünyanın en sağlam telefonu ünvanını almayı hak ediyor. Özellikle sanayide çalışan işçi kesimin çok rağbet etmesi beklenen Turing Phone uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilecek bir telefon… Üstelik üst düzey telefonların özelliklerini birebir barındırıyor.

Daha Fazlası


1 158

İşte Turing Phone telefonun özellikleri

Qualcomm snapdragon 801 CPU çipseti (Central Processing Unit) işlemci ile gelen üst düzey telefon, akranları gibi 3 GB geçici bellek (Random Access Memory) Ram kullanıyor.

Turing Phone doyurucu görselliği sağlamak için 5.5 inç ekran kullanıyor. Arka kameraya yerleştirilen 13 MP megapiksel sensörler ve ön kamerada 8MP megapiksel sensörler bu telefonla çok rahat yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekme olanağı sunuyor. Yüksek çözünürlükte yapacağınız video ve fotoğraf çekimleriniz için geniş bir hafıza alanı da mevcut. Tam 64 GB hafıza alanı resim ve video arşiviniz için yeterli.

İşletim sistemi olarak Android 5.0.2 işletim sistemini kullanan Turing Phone standart üst düzey telefonların kullandığı kapasitede 3000 mAh batarya kullanıyor. 64 GB dahili hafızaya sahip olan Turing Phone uzun süreli video çekimleri yapanlar ve 64GB hafıza ile yetinmeyen kullanıcılar için Micro SD 128 GB harici bellek desteği getiriyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri