Asus, Taşınabilir Şarj Aletinde %40’a Varan İndirime Gitti

asus tasinabilir sarj aleti

Günümüzde insanlar için olmazsa olmazlardan olan akıllı telefonlar, birçok konuda kullanıcılarına büyük rahatlıklar sağlıyor. Ancak bunlarla birlikte bu telefonlardaki en büyük sorunların başında şarjlarının oldukça kısa zamanda bitmesi geliyor.

Teknolojinin önde gelen firmalarından olan Asus, E-shop’un açılışına özel olarak 99 lira değerinde olan taşınabilir şarj aleti ZenPower’ı kısa süreliğine 59 TL’ye düşürdü.

Asus firması,  akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar başta olmak üzere birçok teknolojik ürünün online olarak satıldığı   E-shop’a özel olarak yapmış olduğu kampanya dahilinde taşınabilir şarj aleti Asus ZenPower’ın 99 TL olan fiyatını kısa süreliğine 59 TL’ye düşürdü.

Daha Fazlası


1 158

10050mAh enerji kapasitesine sahip olan taşınabilir şarj cihazı, 22 mm kalınlığa sahip ve yaklaşık  215 gram ağırlığında. Boyut olarak kredi kartı büyüklüğünde olan ASUS ZenPower, IOS ve Android başta olmak üzere tüm işletim sistemleriyle herhangi bir sorun yaşamadan çalışabiliyor. 2.4A çıkışı sayesinde akıllı telefonlara ait orjinal adaptörler kadar hızlı şarj etme özelliğine sahip olan ASUS ZenPower, PowerSafe adı verilen cihaza özel donanım sayesinde sıcaklık, giriş ve çıkış voltajları gibi anlık değişkenlik gösterebilen durumlara karşı da telefonları koruma altına alıyor.

Cihazın yaklaşık 6 saatlik dolumunda ortalama olarak bir akıllı telefonu 3 kere şarj edebilen Asus ZenPower, toplam olarak hesaplandığında ise yaklaşık 5 bin defa tam kapasiteyle kullanım imkanı sağlıyor.

Güvenlik olarak son derece donanımlı olan bu cihaz, 6 uluslararası güvenlik sertifikası ve 11 koruma katmanı sayesinde hem kullanıcılarına hem de cihazlara en üst düzeyde güvenlik önlemini sunuyor.

Cihaz alüminyum kaplamanın yanı sıra ergonomik tuşlara da sahip olmakla birlikte sarı,kırmızı,siyah,gri,mavi ve altın renk çeşitleriyle kullanıcıların hizmetine sunuldu.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri