Steam’e Rakip Geliyor GOG Dijital

 Steam'e Rakip Geliyor GOG Dijital Valve önderliğinde yer alan Steam, Electronic Arts elinde Origin ve Ubisoft’un egemen olduğu Uplay platformu konuşulurken CD Projekt Red firması da bu arenadaki yerini almaya kendini hazır hissediyor. Sunduğu birçok iddialı indirimli kampanyalar sayesinde oyuncuların sevdiği bir platform olan GOG platformu, yeni bir uygulamaya giriş yapmak için kolları sıvıyor. GOG Galaxy adı altında kullanılabilir olacak olan özel sosyal platform sistemi Steam ve Origin türünde birçok hizmeti içerisinde barındırıyor.

Daha Fazlası


1 58

GOG Galaxy’nin belirtilen ilk özellikleri arasında internet bağlantınız olmadan bile herhangi bir yerde oyun oynama fırsatı, oyun sırasında dosyalarını kolayca yedekleyebilme, sadece tek tuşla indirip oyunun hemen yüklenmesini bekleme ve bunların arasında en dikkat çekeni ise oyunun sürekli olarak güncellenip, güncellenmemesinin tamamen oyuncunun tercihine sunulmasıdır. Yani oyunu eski sürümüyle oynamayı seviyorsanız, güncellemeyip öyle oynamaya bile devam edebilirsiniz.

GOG Dijital Desteği Geliyor

Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisiyle beraber yakından tanıdığımız Polonya merkezli CD Projekt Red firmasının GOG adı altında dijital olarak bir oyun ve oyuncu ağı bulunuyor. GOG, diğer oyun platformlarının aksine oyunlarda daha sık indirime giderek daha çok oyuncu odaklı bir oyun platformu olarak karşımızda yer alıyor. Yukarıda belirttiğimiz özellikleri ile birlikte GOG Galaxy, oyundaki istatiklerinizi ve oyun içi başarılarınızı arşivleyerek bunun yanında multiplayer modunda maç yapma desteği sunabiliyor. Şimdilik beta sürecinde olan GOG Galaxy uygulamasına isterseniz internet üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri