Philips, Tatilcilere Özel Su Geçirmeyen Kablosuz Hoparlör Üretti

philips hoparlor

Dünyanın ve Hollanda’nın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Philips, üretmiş olduğu su geçirmeyen kablosuz hoparlörü BT2200, yaz aylarına çok az bir zaman kala özellikle tatile çıkacak olanlar için yanlarından ayırmayacağı bir ürün olacak. Denizde ya da havuzda müziği en kaliteli sesle dinleme şansını yakalayacak olan kullanıcılar bu ürünü çok sevecek gibi görünüyor.

su gecirmez hoparlor

Daha Fazlası


1 182

Isıya ve suya dayanacak şekilde üretilen sportif tasarımlı bu kablosuz hoparlör, kendi alanında fark yaratıyor. Bunun haricinde son derece hafif olması da kullanımını oldukça kolaylaştırıyor. BT2200, dayanıklı tasarımı ve çevresel faktörlerden faza etkilenmeden sunmuş olduğu üstün ses performansıyla birlikte, kablosuz müzik akışını sağlaması ve kolay kurulumuyla da fark yaratıyor. Entegre mikrofonu da bulunan üründe, diğer elektronik cihazlarla kolayca bağlantı kurulmasını sağlayan ses girişi de ürünün özelliklerinden bazıları. 2.8 W çıkış gücü olan BT 2200, oldukça sağlam ve su geçirmeyen bir ürün. Denize ya da havuza girdiğinizde ürünü su üstüne bırakın, sizinle birlikte su üstünde kalsın. Şarj edilebilir özellikteki pili sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde müzik dinleyebilir, yerleşik mikrofonu sayesinde hoparlör, telefon ahizesi olarak da kullanabilirsiniz.

Müzik dinlerken telefonunuz çaldığında müzik otomatik olarak duruyor ve bu hoparlör aracılığıyla konuşma yapabiliyorsunuz. 5 saat gibi hiçte kısa sayılmayacak aktif olarak müzik çalması sayesinde keyfiniz uzun süre devam edebiliyor. Anti-clipping teknolojisi sayesinde, piliniz bitmek üzere bile olsa müzikleri yüksek ses ve kalitede dinlemeye devam ediyorsunuz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri