Need for Speed, Yarış Oyunu Tutkunları İçin Geliyor

need for speed

Dünyada birçok oyunsever tarafından büyük bir heyecanla beklenen Need For Speed oyunu, önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanmaya hazırlanıyor.

Oyun dünyasının ve Electronic Arts firmasının en iyi  yarış oyunu olan ve önceki serilerinde de tüm dünyada beğeniyle oynanan Need For Speed, vermiş olduğu iki yıllık aranın ardından tekrar bilgisayar ve konsollar için piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor.

 

Daha Fazlası


1 58

Bilindiği gibi oyunun son serisi olan Need For Speeed Rivals, 2013 senesinde PS 4, PS 3, Xbox One, X Box 360 ve PC formatlarında geniş kapsamlı çıkarmış olduğu oyunda beklentilerin çok uzağında satış yapabilmişti. Beklentilerin uzağında kalan bu satış rakamları firmanın Need For Speed serisine iki yıllık ara vermesine neden olmuştu.

Sosyal medya üzerinden Facebook aracılığıyla 21 Mayıs tarihini gösteren Need For Speed gönderisi paylaşan Electronic Arts ve Need For Speed, bu tarihte yeni çıkacak olan oyunun resmi olarak açıklanması ve tam olarak hangi isimle piyasaya çıkacağının açıklanması bekleniyor.

Oyunun Facebook’ta paylaşılan fotoğrafını incelediğimizde, akıllara Need For Speed’in eski sürümlerinden olan Underground oyununu anımsatıyor.Çünkü oyunun arka planlarında yer alan şehir dizaynları ve arabaların benzerliği bu ihtimali oldukça kuvvetlendiriyor.

Resmi açıklama yapılmamış olsa da bu soruların 21 Mayıs’ta cevabını bulması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri