LG G4, Mükemmel Hissettirmeye Geliyor

lg g4

Güney Kore’nin en büyük teknoloji firmalarından biri olan LG, şimdiye kadarki en iddialı olacak olan akıllı telefonu LG G4’ü Türkiye’de kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Tüm dünya tarafından büyük bir heyecanla beklenen LG G4, yapılan tanıtımının ardından kullanıcılarla buluşmak için mağazalardaki yerini almaya hazırlanıyor. LG G4, insan odaklı kullanıcı deneyimi sunarken, kullanıcıya güven veren bir zarafetinin yanı sıra görsel anlamda da eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan tanıtımından sonra tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanan G4, çok ses getireceğe benziyor.

 

Daha Fazlası


1 158

LG G4’ün piyasaya çıkmasıyla ilgili olarak konuşan LG Electronics’in Türkiye Genel Müdürü olan Calvin Cho ‘ Daha önceki G serileriyle tüm dünyada yakalanmış olan başarı, G4 serisi ile devam edeceğine ve bu serinin Türkiye’de de aynı şekilde gelişeceğine inancımız tam. LG G4 için, bir önceki modellere göre çok daha üst düzey özellikler geliştirdik. Bunu yapmak için kendimizi adeta elle yapılmış hissi uyandıran bir ürün geliştirmeye odakladık ve bu bağlamda G4’ün akıllı telefon standartlarını belirleyen profesyonel özellikler geliştirdik. Kısacası LG G4 akıllı telefon endüstrisine yeni bir yön kazandırmaya geliyor.’ ifadelerini kullandı.

 lg telefon

‘See the Great, Feel the Great’ (Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset) sloganıyla üretilen G4, 6 farklı renk ve arka kapağının elle yapılan orijinal deri olmasıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Bunların dışında tüm gövdesinin şık kavis tasarımının yanı sıra insan odaklı kullanıcı deneyimi sunmasıyla da bir ilke imzasını atıyor.

 

Son olarak tavsiye edilen satış fiyatının Türkiye’de 2.199 TL olduğu söylendi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri