Top Eleven Dünya Çapında 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Top Eleven Dünya Çapında 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
Top Eleven Dünya Çapında 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

5. yaş gününde 100 milyon kullanıcıya ulaşan Top Eleven bu başarısını kutlamaya devam ediyor.

Mobil cihazlarda futbol menajerlik alanındaki tartışmasız en yaygın oyun olan Top Eleven’ın yaratıcısı olan Nordeus, 100 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşmış durumda. Ulaşılan bu sayıyla birlikte Top Eleven, dünyanın en popüler mobil spor oyunu olduğunu bildirdi. Özellikle bu oyun, şu an İngiliz kulübü Chelsea’nın teknik direktörlüğünü yapan Jose Mourinho ile büyük bir kitle yakalamıştı.

Daha Fazlası


1 58

Her ay bu oyunu oynayanların sayısı 10 milyonu aşıyor. Kendine has tarzınla futbol kulübü yönetmek, arkadaşlarına ve diğer liglerde mücadele eden oyunculara maç, lig, turnuva ve kupa müsabakası teklifinde bulunmak için oyunda çevrimiçi olanların günlük ortalama sayısı ise tam 4 milyon kişi olarak belirtiliyor.

top-eleven-2
Nordeus CEO’su Branko Milutinovic, ‘2010 senesinde Top Eleven oyununun ilk üretildiği günden bugüne kadar, futbol menajerliği oyununa farklı bir bakış açısı kazandırdık ve bunun neticesinde dünyanın her yerindeki insanların dikkatini çektik. İnsanlar, kendilerine ait futbol takımlarını baştan yaratmayı çok seviyor, bizlerde bunun sonucu olarak dünya çapında 100 milyon kullanıcının Top Eleven oynamasından dolayı oldukça heyecanlıyız. Herhangi bir oyun serisi, beş sene boyunca hergün popülaritesini daha da arttırarak ilerlemesi sıkça rastlanan bir durum değildir. Oyunumuz halen o eskiden beri bağlı olan hayran kitlesini elinde tutmakla kalmayıp, hergün binlerce yeni takipçi kazanmaya devam ediyor. Oyuncularımızla beraber 100 milyonuncu oyuncumuzu kutlamaktan dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Oluşan bu durumun Nordeus’un kuruluşunun 5. yıl dönümüne denk gelmesi de konuyu daha da anlamlı hale getirdi’ diyerek düşüncelerini ifade etti.

Top Eleven, yaş gününe özel olarak tüm oyuncularını kulüp amblemleri ve özel formalarla ödüllendirecek.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri