Batman: Arkham Knight’ın Season Pass İçeriğindeki İlkler!

Batman: Arkham Knight'ın Season Pass İçeriğindeki İlkler!
Batman: Arkham Knight’ın Season Pass İçeriğindeki İlkler!
Daha Fazlası


1 58

Rocksteady Studios tarafından geliştirilip, Interactive Entertainment tarafından ise yayımcılığı üstlenilecek olan Batman: Arkham Knight, birçok alanda yapılan yeniliğiyle beraber yaz aylarına farklı bir anlam katmak için karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.  Oyunun çıkmasına az bir zaman kala oyunla ilgili ayrıntılı bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlerle birlikte Season Pass içeriğinin de detayları belirlenmiş oldu.

Kedi Kadın İlk Kez Oynanabilir Olacak

Season Pass paketi fiyatının 39.99 dolar olarak belirlenmesi, oyunu takip eden kullanıcılar tarafından oldukça yüksek bulunmuştu. Yapılan ilk açıklamada içeriğinden pek bahsedilmeyen paket nihayet detaylandırılmış oldu.

Warner Bros. tarafından yayınlanmış olan içerikle ilgili olarak en dikkat çekici bölüm ise şüphesiz Cat Woman ile ilgili olan bölümü. Oyunun ardından çıkacak DLC paketiyle Cat Woman (Kedi Kadın) oynanabilir olacak. Oyun meraklıları ilk defa Cat Woman‘ı kontrol etme şansını da yakalamış olacak. Oyunun çıkmasına az bir zaman kala içeriği şu şekilde detaylandırıldı:

Gotham City Stories: Batman’la müttefik olan Cat Woman ve Nightwing’e odaklanmış bir hikaye paketi olacak. Arkham Knight’tan daha önceki gelişmeleri anlatacak.

The Season of Infamy: Oyundaki yeni düşmanlara karşı oynayabileceğimiz hikaye bölümleri ve yeni oynanma biçimleri getirecek.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks: İkonik Batmobile dizaynları ve onlarla yarışma imkanı bulabileceğimiz çeşitli pistler olacak.

Crimefighter Challange Maps: Değişik meydan okuma haritaları gelecek. Sayı ve içerik olarak henüz net bir açıklama yapılmadı.

Character Skins: Oyundaki tüm oynanabilir karakterler için yeni kıyafetler dahil edilecek

23 Haziran tarihinde satışa sunulacak olan Batman: Arkham Knight merakla beklenirken PC, PS4 ve Xbox One üzerinden oynanabilir olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri