Mortal Kombat Can Sıkmaya Devam Ediyor

Mortal Kombat Can Sıkmaya Devam Ediyor2011 yılında piyasaya sürülen Mortal Kombat 9 oyunu ile birlikte MK serisine farklı bir heyecan katan NetherRealm Studios firması yaklaşık dört sene sonra oyun serisinin yeni sürümü Mortal Kombat X ile sahnedeki yerine geçti. Yaklaşık olarak 30 GB’lık boyutuyla diğer dövüş oyunları içerisinde inanılmaz bir geniş oyun alanına sahip olan , sahip olduğu mükemmel grafiklere ve oyun içerisinde akıcı bir senaryo moduna sahip olmasına rağmen özellikle PC versiyonunda yaşadığı oyun kasılmaları ve diğer oyun içi problemlerle bir hayli can sıkmaya devam ediyor.

Daha Fazlası


1 58

PC platformu için kötü bir optimizasyona sahip olmasıyla birlikte geçtiğimiz günlerde yayınlanan Jason Voorhees paketiyle beraber yine farklı sorunlar ortaya çıktı. İlk olarak kısa bir güncelleme paketiyle birlikte sosyal platformda yayınlanan Jason Voorhees karakteri, birçok hesapta oynanabilecek şekilde ya da indirilebilir olarak yer almadı.

Oyuna Yeni Güncelleme Getirildi

Olaydan bir sonraki gün ise başta karakter sorununu çözülmesi suretiyle, diğer tüm problemleri düzeltmek için 15 GB boyutunda a büyük bir güncelleme paketi yayına sunuldu. 15 GB boyutundaki bu güncellemeyi kullanıcılar indirmeye başlayan oyuncuların bir kısmı oyun içerisinde kayıt dosyaları başta olmak üzere birçok veri dosyasının tamamen silindi. Yaşanılan bu problemin de ardından güncellemeyi hemen yayından kaldıran MK X yapımcıları, fixed Jason patch adı altında ufak bir güncelleme sunarak veri kayıplarını engelledi ve 15 GB’lık büyük güncellemeyi tekrar kullanıcılara sundu.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri