Beklenen Oyun Sonunda Çıkıyor

Beklenen Oyun Sonunda ÇıkıyorYeni nesil oyun konsolları ile birlikte PC ve Wii U platformları için de oynanabilir hale gelecek olan Project Cars, 7 Mayıs tarihinden itibaren oyun raflarındaki yerini alıyor. Uzun süredir beklenilen bu Project Cars’ı inceleme fırsatı bulan ünlü portal sunucuları oyunu nasıl bulduğu herkes tarafından merak ediliyor.

Bir diğer başarılı yarış oyunu World of Speed’ten yakından tanınan Slightly Mad Studios firması tarafından geliştirilen yeni sürüm oyun, uzun bir süredir beklediğimiz oyunlar arasında bulunuyor. Özellikle yapımcı firma tarafından “Gezegenin en iyi yarış oyunu” sloganıyla yola çıkılan yapım bu iddiası sayesinden merakımızı daha bir üst seviyeye yükseltti. PC’de 12K çözünürlük desteği ile birlikte Oculus Rift’le de oynama fırsatını kullanıcılara sunan Project Cars, 74 araçlık geniş bir garaj yelpazesiyle ortaya çıkıyor. İlerleyen zamanlarda gelecek olan DLCler ile birlikte de bu araç listesini daha da uzayacak gibi gözüküyor.

Daha Fazlası


1 58

İncelemeler Olumlu Yönde

Uzun bir süredir merakla beklenen Project Cars, çıkışını tam olarak gerçekleştirmeden önce birçok ünlü portal yayını tarafından incelenme imkanına kavuştu. Verilen ilk notlara göre oldukça iddialı ve kaliteli gözüken Project Cars oyunu gerçekten kaliteli bir yarış oyunu olarak piyasa da yer alıyor. En Project Cars pek çok siteden tam not almayı başardı. The Telegraph, Hardcore Gamer, Playstation Universe ve Game Informer gibi pek çok site tarafından oyun incelendi.Project Cars oyununun gerçektende oyun dünyasına damga vurup vurmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Project Cars Gameplay Video

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri