Cepfix.com cep telefonu tamir hizmeti sunuyor

Daha Fazlası


1 44

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlar, gün boyunca elimizden düşmüyor. Kimimiz iş, kimimiz sosyal medya hesaplarını takip etme amaçlı, kimimiz de oyun oynamak için akıllı telefonların bağımlısı olmuş durumdayız. Hal böyle olunca ufak dikkatsizlikler sonucu telefonumuzun yere düşüp kırılması, ekranına su dökülmesi veya yanlış kullanımdan kaynaklı bozulmalar oluşabiliyor. Ancak cep telefonum bozuldu diye dert etmenize gerek yok. Yenilikçi cep telefonu tamiri şirketi olan Cepfix.com pratik ve hızlı çözümleriyle sizi yarı yolda bırakmıyor.

cepfix-cep-telefonu-tamiri

Cepfix.com sayesinde çalışmayan, ekranı kırılmış veya suya düşmüş akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Bunun için Cepfix.com’a girip telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek işe başlayabilirsiniz. Cepfix’in size sunacağı tahmini fiyat, telefonunuzun modeline ve arzına nedenine göre belirlenecek tamir ve kurye servis bedeli olacaktır. Bu fiyatı uygun görmeniz halinde, siparişinizi verdiğinizde Cepfix ekibi gün içinde telefonunuzu evinizden teslim alıyor. Ayrıca tamir esnasında telefonsuz kalmamanız için yedek telefon da veriyor.
Cepfix’in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespitinin ardından, fiyatı onaylamanızla birlikte telefonunuz tamir edilip kısa sürede elinize ulaştırılıyor.

Tamir süresince Cepfix’in vermiş olduğu takip numarasıyla telefonunuzun durumunu a’dan z’ye kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular için 444 74 87’den ulaşacağınız Cepfix müşteri hizmetleri her an yanınızda. Telefonu teslim aldıktan sonra ödemeyi kredi kartı veya nakit olarak yapabiliyorsunuz.

Cepfix’te iPhone tamiri için farklı sorunlara yönelik çözümler bulunuyor. Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek bluetooth problemi, cihazın açılmaması, video ses problemi, yön sensörü sorunu, pilin şarj olmaması, ses problemi, hafıza kartı, ses tuşu, Touch ID, kulaklık ve sim kart sorunu, buton bozukluğu, ön kameranın bozulması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi pek çok arızaya çözüm buluyor. Eğer cep telefonu ekranınızda bir problem varsa, Cepfix.com’dan arıza durumuna göre fiyat alıp Cep telefonu ekran fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cep telefonu ekran tamiri için Cepfix’i tercih edebilirsiniz.

Cepfix’in avantajları bununla da sınırlı değil. Tamir esnasında değişim gören herhangi bir parça için 6 ay garanti sağlıyor. Ayrıca Cepfix’e üye olmak da son derece avantajlı. Üye olduğunuzda Cepfix’de işlemlerinizi daha kolay ve hızlı halledebiliyorsunuz. Siteye üye olduğunuzda adres bilgileriniz sisteme kaydedileceğinden bir sonraki siparişinizde işlemlerinizi daha hızlı yapma imkanı elde ediyorsunuz. Ayrıca yapacağınız tüm siparişler seçmiş olduğunuz hesaba işleneceği için geçmişe yönelik siparişlerinizi de inceleme fırsatınız oluyor.
Akıllı telefonlarda oluşan arızaları gideren Cepfix, şimdilik sadece İstanbul’da hizmet vermekte. 3 kolay soruya verdiğiniz yanıtla tahmini arıza fiyatı alarak işleme başlayabileceğiniz Cepfix.com ile akıllı telefonlarınız ilk günkü gibi yeni olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri