Creative Woof 2 Ses teknolojisinde Sınırları Zorluyor

Creative Woof 2 Ses teknolojisinde Sınırları Zorluyor
Creative Woof 2 Ses teknolojisinde Sınırları Zorluyor

Ses teknolojilerindeki gelişmeler kablosuz hoparlörleri cazip kılmakta. Kablo bağlantısı sağlanan hoparlörler ses bakımından ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar, başta jak girişi olmak üzere kablolarda çeşitli aşınmalar görülebiliyor. Bunun hoparlörlere olan iletimi kestiğini ve ses kalitesinde ciddi kayıplar yaşanmasına sebep olduğunu belirtmek gerekir. Ses teknolojileri alanında tüm dünyada tercih edilen bir firma olan Creative, kablosuz hoparlörleriyle ses donanımı ihtiyacını karşılıyor. Son ürettiği taşınabilir kablosuz hoparlörün de oldukça cazip olduğunu belirtmek gerekir. Creative tarafından üretilen Woof 2, geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunuldu.

woo2fiyati

Woof 2, Woof serisinin ikinci ürünü olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Serinin ilk ürünü olan Woof, ses kalitesi bakımından beğenilse de görünüm ve tasarım bakımından çeşitli eleştiriler almıştı. Woof 2, metalik bir tasarımla üretilmekle birlikte şık bir görünüme sahip. Serinin önceki ürünü gibi paslanmaz çelikten üretilmiş ve estetik olarak da oldukça şık durduğunu belirtmek gerekir.

Creative Woof 2 Özellikleri

Cihazın 276 gramlık ağırlığı taşınmayı zorlaştırması bakımından dezavantaj olarak görülebilir. Ancak hoparlörün sahip olduğu sistem donanımını düşününce bu ağırlığın uygun olduğunu belirtmek gerekir. Bununla birlikte tamamen avuca sığacak bir şekilde üretilmiştir. Küçük bir cihaz olsa da ses kalitesi ve seviyesi bakımından görüntüsünün üstünde bir performans sağlıyor. Ev ve işyerlerinde kullanılabilecek olan hoparlör, Bluetooth uyumuyla çalışıyor. Bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlarınızla Woof 2 arasında bluetooth bağlantısı kurabilir ve keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Cihazın 7 metrelik çekim mesafesi mevcut, dolayısıyla bluetooth bağlantısının kopma gibi bir riski bulunmuyor. Micro USB ile şarj edilen cihaz 6 saatlik pil ömrüne sahip.

Daha Fazlası


1 182

creative-woof-inc-2ozellikleri

Creative Woof 2 Fiyatı

Creative Woof 2, sadece hoparlör olarak değil mikrofon olarak da kullanılabiliyor. Cihazda bulunan dâhili mikrofonla Skype gibi ağlarda görüntülü konuşma ve sesli konferans yapmanız mümkün. Ancak ses toplama kapasitesinin serinin önceki ürünü Woof kadar yüksek olmadığını belirtmek gerekir. Ses performansının ön planda olduğu bu ürünün mikrofon özelliği önceki kadar geliştirilmemiş. Bununla birlikte Cihazın alt kısmında ses açma, kısma, müzikler arası geçiş yapma, oynatma ve durdurma butonlarının yer aldığı bir tuş takımı mevcut. Woof 2, Türkiye’de 149 TL gibi uygun bir fiyatla satışa sunulmakta.

Creative Woof 2 Video

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri