Apple iOS 8.3 Özellikleri ve Güncelleme İşlemi

Daha Fazlası


1 182

Apple iOS 8.3 Özellikleri, İndirme ve Güncelleme İşlemi

Apple iOS 8.3 Özellikleri ve Güncelleme İşlemi
Apple iOS 8.3 Özellikleri ve Güncelleme İşlemi

Apple kullanıcılarına müjde! Apple’ın uzun süreden beri beklenilen yeni güncellemesi iOS 8.3 kullanıma sunuldu.iPhone 4s ve üstü iPhone’lar ve iPad 2 ve üstü iPad’ler için gösterilen yeni güncellemeyle, Türkçe Siri’nin yanında birçok yenilik ve performans iyileştirmesini bununla beraber getiriyor. İşte iOS 8.3 özellikleri, indirme ve güncelleme işlemi…

En son Mart ayında iOS 8.2 güncellemesini gösteren Apple, şimdi ise merakla beklenilen iOS 8.3 güncellemesini yayınladı. Apple, aylardır kontrol aşamasında olan iOS 8.3 güncellemesini bütün iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarına açmış durumunda. Türkçe Siri, yeni emoji karakterleri, mesajlar uygulaması için’de yeni filtreleme seçenekleri ve daha birçok yenilik içeren yeni iOS güncellemesi an itibariyle OTA yahut iTunes üstünden indirilebiliyor.

Apple’ın bir süredir kontrol etmiş olduğu iOS 8.3 güncellemesinin her insana aleni final sürümü bugün gösterildi. Facebook, Twitter, Instagram,WhatsApp benzer biçimde toplumsal ağ uygulamalarını çoğunlukla kullanan kullanıcılar için 300’e yakın yeni emojinin yanında sembollerin daha kolay girilebilmesine imkanı tanıdıkları olan yeni klavye, Türkçe dahil 7 dilin eklendiği parlak zeka asistan Siri, yeni filtreleme seçeneklerinin’de eklendiği Mesajlar uygulaması şeklinde mühim yenilikler içeren ve gerek uygulamalarda gerekse de WiFi ve Blueooth bağlantılarında oluşan fazlaca sayıda hatanın düzeltildiği bir güncelleme olan iOS 8.3 güncellemesi iPhone 4S ve üstü bütün iPhone modelleri, iPad 2 üstü bütün iPad modellerinde ve 5. Nesil iPod touch ile ahenkli.

OTA kısaca kablosuz ağınız üstünden veyahut iTunes yazılımı vasıtasıyla indirebileceğiniz iOS 8.3 güncellemesi ile birlikte gelen yeniliklere aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri