Samsung Galaxy S6 özellikleri ve incelemesi

 Samsung Galaxy S6 fırtına gibi bir giriş yaptı diyebiliriz.  Samsung Galaxy S6 telefonuna baktığımızda en büyük ve göze çarpan özelliği hızlı şarj edilebilmesi.Sadece 10 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde hızlı şarj edip rahatlıkla bir filmi izleyebilirsiniz.Ultra hızlı kamera özelliğine sahip olan S6 ile resim çekmek ,  bu hız ile gerçektende zevkli olacak gibi.Cihazı biraz daha incelediğimizde göze çarpan bir diğer özelliği ise kullanışlı kablosuz şarj edilebilme özelliği. İsterseniz kısaca daha detaylı bir şekilde telefonun özelliklerine bir bakalım.

  Samsung Galaxy S6 Özellikleri

Titiz Tasarım, Büyüleyici Parlaklık

samsung s6 resimleri1

Cam işçiliğiyle metal sanatından esinlenilerek hazırlanan Samsung Galaxy S6, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar: hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan; parlak cam yüzeyiyle nefes kesen bir tasarım.

Daha Gelişmiş Diyafram, Daha Net Fotoğraflar

samsungs6resim2

Samsung Galaxy S6’nın hem ön hem de arkadaki kameraları daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Ana ekran tuşuna çift tıklayıp doğrudan kamera moduna geçerek artık hiçbir anı kaçırmayın.

Ultra Hızlı Şarj

ultrahizlisarj

  • Samsung Galaxy S6‘nın önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde artık pilinizi dert etmeyin. Kablosuz şarj özelliğiyle, Samsung Galaxy S6’yı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz.
    Şarj süreleri kişisel kullanım alışkanlıklarına göre farklılık gösterebilir.
  • Kablosuz şarj pedi dahil değildir.
  • Sadece WPC ve PMA uyumlu kablosuz şarj pedlerinde geçerlidir

Benzersiz Performans

benzersizperformans

Önceki modellere baktığımızda iki kat artırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları süper seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6, size rakipsiz sonuçlar ve gelişmiş enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği gerçekten güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar.

Göz Alıcı Ekran

gozaliciekran

Daha Fazlası


1 158
Samsung Galaxy S6, 5,1 inçlik Quad HD (2 560 x 1 440) Super AMOLED ekranı sayesinde kusursuz bir görüntü deneyimi; ve uyarlanabilir görüntü özelliğiyle, hem içeride hem de dışarıda eşsiz netlik sunar. Geliştirilmiş parlaklık düzeyleri ve piksel yoğunluğu, nerede olursanız olun mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak verir.

Geliştirilmiş Güvenlik

güvenliksistemi

Samsung Galaxy S6’nın üç güçlü güvenlik çözümü sayesinde benzersiz bir rahatlığın keyfini çıkarın: KNOX, parmak izi tarayıcı ve sanal şifreleme yoluyla güvenlik sağlayan sanal kredi kartı hizmetleri.

Akıllı Yönetici

akilliyonetici

Yeni Akıllı Yönetici uygulaması sayesinde kalan şarjınızı, boş alanı, RAM’i, güvenlik durumunu ve çok daha fazlasını tek bir bakışınızla kontrol edebileceksiniz. ‘Hızlı Kontrol’ işlevi sayesindeyse; tek dokunuşunuzla gereksiz verileri temizlemeniz ve performansı artırmanız mümkün.
Samsung Galaxy S6 bu özellikleri ile gerçekten piyasaya fırtına gibi girdi diyebiliriz. Türkiyede satış fiyatı:2750 tl olan cihazın yurt dışı almanya fiyatı 740 euro dur.

Samsung Galaxy S6 tanıtım videosu Samsung Galaxy S6 and S6 edge

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri