Facebook’a Yüklenen Resimler Topluca Nasıl İndirilir?

facebookayuklenenresimler

Facebook‘taki resimlarınızı toplu olarak indirebileceğiniz güzel bir uygulama ile karşınızdayız. Biliyorsunuz ki Facebook’ta fotoğraflarınız fazlaca dağınık biçimde bulunuyor. Bunun yanında arkadaşlarınızın sizi etiketlediği fotoğraflara bir bir ulaşıp indirmeniz çok zamanınızı alan bir muamele olacaktır. Bundan dolayı birazdan anlatacağımız tatbik ile resimlerinizi toplu olarak indirebileceksiniz.

Pick & Zip uygulaması ile Facebook’a kendiniz yüklememiş olsanız bile bütün resimlerinizi .zip uzantılı olarak indirebileceğiz güzel bir tatbik olarak göze çarpmayı başarıyor. Ek olarak uygulmanın en avantajlı yönlerinden birisi ise size vakit kaybettirmeden, fotoğraflarınızı orjinal boyutlarda indirme olanağını sağlaması.

Daha Fazlası


1 22

Uygulamayı kullanabilmek için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan www.picknzip.com adresine giderek Facebook hesabınızı burası ile bağlamak. Ondan sonra ‘Find My Photos’ bölümüne tıklayarak fotoğraflarınızı görebilirsiniz. Ek olarak bu bölümde arkadaşlarınızın fotoğraflarını da görmeniz olası olmaktadır.

En son Facebook albümlerinizde ki fotoğraflarınızı indirmek için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey, indirmek arzu ettiğiniz fotoğrafları bir bir seçerek ‘Select All’ sekmesine tıklamanız. Ek olarak yazımızın başlangıcında dediğimiz .zip formatından ayrı olarak resimlerinizi PDF formatında da indirebilmeniz mümkün.

Facebook fotoğraflarınızı bu biçimde kolayca indirebilmek olası. Facebook’ta ki fotoğraflarınıza ulaşabilmek için web sitesi bir tatbik izni istiyor. Bu program güvenilirdir ve kolaylıkla uygulamaya izin vererek tek tık ile Facebook’ta ki fotoğraflarınızı indirmek mümkün.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri