En iyi Yüz yaşlandırma uygumaları

Filmlerde devamlı gördüğümüz yüz yaşlandırma teknikleri, artık telefon uygulamalarında da kullanılıyor.

Önceleri bilim -kurgu veya aksiyon filmleri ile tanıştığımız yaşlandırma tekniğini artık mobil cihazlarınız ile siz de kullanabilir, kendinizin yahut arkadaşlarınızın seneler sonrasında iyi mi görüneceğini, yüzlerinin nasıl bir şekilde kırışacağını, vede kaz ayaklarının ve göz altı torbalarının yüzlerinde iyi mi duracağını öğrenebilirsiniz. Üstelik birtakım tv programlarında kullanılandan fazlaca daha iyi kalitede.

Daha Fazlası


1 182

Yüz yaşlandırma uygulamaları

AgingBooth

yaslandirmauygulamasi2

 

En başarı göstermiş resim yaşlandırma uygulamalarından kabul edilen AgingBooth ile arzu ettiğiniz fotoğrafı birkaç bayağı adımda yaşlandırabiliyorsunuz.

Oldify 2

yaslandirmauygulamasi3

Seçtiğiniz bir fotoğrafı 20, 40 veya 60 sene yaşlandırabildiğiniz bu tatbik bir tek fotoğraftaki yüzün yaşlandığında iyi mi göründüğünü değil, iyi mi davranılmış olduğu hikayesinde da informasyon sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bunu da fotoğrafınıza muhtelif mimikler, esneme, öksürme benzer biçimde efektler katarak yapıyor. Son aşama keyifli olan bu yaşlandırma uygulaması kısıtlı bir müddet için ücretsiz bir şekilde da sunuldu.

Age Editor

yaslandirmauygulamasi4

Digital Bananas LLC tarafınca geliştirilmiş olan bu tatbik da fotoğrafı olduğu benzer biçimde yaşlandırmanın yanı sıra fotoğrafta saç, sakal ve aksesuar değişikliği de yapabilmenizi sağlıyor.

Age My Face

yaslandirmauygulamasi5s

Resimlerinize seçtiğiniz yaşlı şablonlarından birini ilave ederek onu yaşlandırabildiğiniz bir tatbik olan Age My Face de saç, sakal ve aksesuar hikayesinde bol miktarda değişim yapabildiğiniz bir öteki tatbik.

Yukarıda sizlere anlattığımız bütün yaşlandırma uygulamalarını bu bağlantıya tıklayarak erişebilir ve kendiniz yahut arkadaşlarınızın bundan seneler sonrasında basıl görüneceğine tanıklık edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri