LG G4’ün çıkış tarihi ve özellikleri

LG G4’ün bütün yazılım ve donanımları 2 hafta içerisinde bitiyor. TT’den bir LG G4 tutanağı.

Daha Fazlası


1 158

 

LG-G4-appareil-resmi

LG G4 ile alakalı iki değişik müjdemiz var. LG‘nin G serisinden üreteceği ama daha değişik olan zeki telefonu, yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Bu informasyon, yalnız tarafımızdan belirtilen bir haber değil, yurt dışındaki ön görü haberi icra eden haber sitelerinin de üstünde durduğu bir mevzu. LG G4’ün özelliklerinin bir kısımı basına yansıdı ama, hepimiz Technotoday.com.tr olarak cihazın basına yansımayan özelliklerini, yazılımlarını ve donanım özelliklerine fer tutacağız. Elbet kaynakların ışığında hazırlanan bir haber olduğundan ufak yanılmalar da görülebilir.

LG G4’ün özellikleri

LG G4’ün tüm yazılımsal özellikleri 2 hafta içinde tamamlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Android 5.1 ile geleceğini söylediğimiz LG G4’ün bu özelliği dün itibariyle “Phone Arena” şeklinde sitelerin de onaylamasıyla daha da yaygınlaştı. Böylelikle, elimizde bug’sız vede yamasız Android 5.1 ile çalışabilen bir LG G4 var. Android 5.1’in LG G4 mühendisleri tarafınca tamamlandığı ve 10 Mart itibariyle cihaza yükleneceği ve testlere başlanacağı da bizlere gelen haberler içinde.

Tasavvur: LG G4, LG G3‘e bakılırsa oldukca fazla tasavvur değişikliği barındırmayacak. Ama alt çerçeve kısımı az  daha inceltilerek, üst çerçeve kısmı aşağı çekildi ve alt çerçeve daha ince ve kısa kapıldı. Ayrıca tasarımında, LG G3’teki arka kavisi benzer biçimde, ön cephede de kısmi bir ovallik bekliyoruz. G Flex serisi kadar olmasa da gözü fazlaca rahatsız etmeyecek bir ovallik, boyuna değil enine doğru genişleyecek, bununla ilgili tam ayrıntılı haber henüz gelmedi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri