Seo Uzmanları için Risk Faktörleri nelerdir

Gün geçtikçe sayısına +1 eklenen seo uzmanlarının bir eş olmadan çoğalmalarının sektörde yaratmış bulunduğunu problemler yadsınamaz derecede artmaktadır. Bunun önüne geçmek için bilgili satın alan veya web kullanıcısı olarak şunu yapmalısınız. Ilkin bir kullanma klavuzunu okuma alışkanlığı edinmelisiniz. Kullanma klavuzumu var kardeşim bunun söylediğinizi duyar gibi oldum:). Evet kullanma klavuzu var, nerede mi? oldukca bayağı yapacağınız muamele tam olarak şöyle olacak.

Siz hangi arama motorunda iyi sonuçlar aldim istiyorsunuz ilkin ona karar vereceksiniz. Atıyorum Çinmenşeili bir şirket kalkıp google optimizasyonu yaptırmayacaktır. Niçin mi? Bu sebeple Çin’ de Google arama motoru yerine Baidu kullanılmaktadır. Rusya menşeili bir firmamısınız Hal böyle olunca gidip Yandex optimizasyonu yaptıracaksınız. Zira Rusya’ da google değil Yandex kullanılır.

Daha Fazlası


1 20

Kısacası ilkin ne istediğinizi bileceksiniz ki, karşınızdaki kişiyede durumu iyi aktarabilesiniz. Google‘ da istiyorsanız ki Türkiye’ de bilinmiş olduğu suretiyle en oldukca kullanılan arama motoru Google’ dır. Google yardım kısmına veya webmaster tools‘ a girdiğinizde siteniz için yapmanız ihtiyaç duyulan herşeyi size tek, tek konu alıyor. Google site yöneticisini kullanmadan bu işlere girmeyin tavsiyesinde bulunurum. Site yöneticisi panelinde, site haritası, robot.txt, site doktoru benzer biçimde bir oldukça çalgı mevcuttur. Bu tarz şeyleri kullanmaya başladıktan sonrasında bir seo uzmanı’ na derdinizi fazlaca basit anlatabilirsiniz. Ve uzman olan kişide size fazlaca daha süratli netice verecek işlemler yaptıracaktır.

Okuma alışkanlığımızı yükseltip Google yardım bölümünü daha dikkatli okuyarak, sitemizin her yerini anahtar kelime ile doldurarak süre kaybedeceğimize Google site yöneticisine üye olup oradan lüzumlu desteği almanızı öneri edeceğim.

Seo Uzmanları için Risk Faktörleri nelerdir
Seo Uzmanları için Risk Faktörleri nelerdir

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri