Merakla Beklenilen Galaxy S6’nın Yeni Yayınlanan Videosu

Uzun süredir adından konuşturan Galaxy S6 için gösterilen en net sahneler nihayetinde ortaya çıktı. Teferruat haberimizde.

Merakla Beklenilen Galaxy S6'nın Yeni Yayınlanan Videosu
Merakla Beklenilen Galaxy S6’nın Yeni Yayınlanan Videosu
Daha Fazlası


1 158

Galaxy S6 için yayınladığı yeni Unpacked 2015 videosu ile cihazın tasarımı ile alakalı ipuçlarının fazlasını veriyor. Galaxy S6 için gösterilen son olarak net imaj kılıf üreticileri tarafınca sunuldu. Spigen ve OBLIQ benzer biçimde popüler kılıf üreticileri tarafınca sunulan kılıf modellerinde Galaxy S6’nın kılıfla çekilmiş görüntüleri görüyoruz. İnceliğinde hepimiz hem düşünce. Galaxy S6’nın teknik detayları ise azca buçuk belli. Sadece cihazın saf tasarımı büyük bir merak mevzusu olmaya başladı.

Cihazın hatlarıyla alakalı olan detaylar ise sır perdesi gibiydi. Sadece geçen gün Samsung, Instagram hesabından Galaxy S6’ya ilişkin bir resim yayınladı. Cihazın hatları ile alakalı merak edilenler azar azar biçim almaya başladı. Şimdi de Galaxy S6’nın tasarımıyla alakalı bir video gösterildi. Metal kasaya haiz olması beklenen cihaza ilişkin olan ilk video Samsung Mobile tarafınca gösterildi.

Samsung Galaxy S6 2015 Tanıtımı

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri